XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo różańcowe.
  2. We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – odpust w Bazylice Katedralnej.
  3. W sobotę, jak każdego 12 dnia miesiąca na Mszy św. wieczorowej będziemy modlić się przez wstawiennictwo bł. ks. A. Rewery.
  4. W Niedzielę na Mszę św. o 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Sandomierzu.
  5. W przyszłą Niedzielę o godz.10.00 i 11.15 dzieci z klas IV przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
  6. Zbiórka kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów we wtorek o godz. 18.30. Próby scholii młodszej w sobotę o godz. 9.00. W szczególny sposób zachęcamy dzieci i młodzież, która w tym roku przygotowuje się do przyjęcia sakramentów Eucharystii i Bierzmowania o włączenie się w życie parafii i istniejących grup duszpasterskich, by w ten sposób umacniać i ożywiać wspólnie przeżywaną łączność z Chrystusem.
  7. Młodzież przystępującą do Sakramentu Bierzmowania w tym miesiącu zapraszamy na spotkanie w najbliższy piątek początek na Mszy św. o godz. 18.00.
  8. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w niedzielę 20 września po Mszy św. o godz. 11.15. Spotkanie odbędzie się w Domy Bł. Ks. Antoniego Rewery.
  9. Jutro wyruszy XVII Piesza Pielgrzymka z Sandomierza do Sulisławic. Rozpoczęcie Mszą Świętą w Bazylice Katedralnej o godz. 7.30. Więcej informacji na plakacie.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2020 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!