intronizacja

Jest to grupa ludzi, która pragnie, aby Jezus był najważniejszy w życiu każdego człowieka. Życie z Jezusem, życie w stanie łaski uświęcającej, zgodnie z prawem Bożym, życie miłości czynnej Boga i człowieka, życie w pokorze i prostocie, życie z Matką Bożą, w jedności z aniołami i naszymi zmarłymi, którzy nas wspierają w wypełnianiu woli Bożej. Jest to oddolny ruch świeckich. To także odpowiedź na miłość Jezusa przez ofiarowanie Mu siebie, swojej woli i życia. Ludzie ci żyją tą miłością, wynagradzając za grzechy swoje, rodziny, parafii i narodu. Wynagradzają za tych, którzy jeszcze nie potrafią przepraszać. Modlą się do Serca Jezusa, aby to Serce nas odrodziło i królowało wśród nas prawo Boże. Aby było wszechobecne prawo miłości, sprawiedliwości i pokoju. To pragnienie miłości musi wyjść z naszego serca, nie można jej odgórnie narzucić.

We wspólnotę włączają się te osoby, które pragną intronizacji, królowania Jezusa, obojętnie, do jakiej grupy modlitewnej w parafii należą. Spotykają się na cotygodniowych adoracjach i wynagradzają także za grzechy grupy, do której należą i gdzie odbywają formację.

Formacją wspólnot jest codzienna modlitwa, częsta spowiedź, Komunia święta, adoracje oraz rekolekcje ogólnopolskie lub diecezjalne. Wspólnota na adoracji łączy wszystkie grupy w parafii i uprasza łaski dla parafii. Na adorację zaproszeni są wszyscy aby wspólnie się modlić, dziękować i upraszać potrzebne łaski.

Grupa prowadzi adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek na godzinę przed popołudniową Mszą Świętą. Natomiast w każdy drugi czwartek miesiąc także sprawowana Msze św. wynagradzająca za grzechy nasze i członków naszej parafii.

Więcej informacji: www.redemptor.pl/intronizacja

 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!