XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj o godz.10.00 i 11.15 dzieci z klas IV przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Podczas Białego Tygodnia będziemy modlić się w następujących intencjach:
  w poniedziałek: w intencji rodziców i rodziców chrzestnych,
  we wtorek: w intencji nauczycieli, wychowawców,
  w środę: za babcie i dziadków,
  w czwartek: w intencji kapłanów i sióstr zakonnych
  w piątek: w intencji misjonarzy
  w sobotę: w intencji dziękczynnej za I Komunię Świętą. 
 2. Zbiórka kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów we wtorek o godz. 18.30. Próby scholii młodszej w sobotę o godz. 9.00. W szczególny sposób zachęcamy dzieci i młodzież, która w tym roku przygotowuje się do przyjęcia sakramentów Eucharystii i Bierzmowania o włączenie się w życie parafii i istniejących grup duszpasterskich, by w ten sposób umacniać i ożywiać wspólnie przeżywaną łączność z Chrystusem.
 3. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży, która nie przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania w marcu z powodu koronowirusa.
 4. W najbliższą Niedzielę na Mszę św. o 8.30 zaprasza grupa św. Ojca Pio.
 5. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w niedzielę 20 września po Mszy św. o godz. 11.15. Spotkanie odbędzie się w Domy Bł. Ks. Antoniego Rewery.
 6. 27 września na Mszy św. o godz. 11.15 będziemy modlić się w intencji Dzieci z klas V, które w tym roku obchodzą swoją I Rocznicę Komunii św. Zapraszamy rodziców i dzieci do wspólnej modlitwy.
 7. Jutro przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego w związku z tym Wspólnota dla Intronizacji NSPJ zaprasza na Mszę św. o godz. 10.00 a po niej na wspólną Drogę Krzyżową w intencji wynagradzającej NSPJ, jak też w intencji całego Kościoła oraz naszej Ojczyzny.
 8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w drugą sobotę października (tj. 10 października). Koszt pielgrzymki 50 zł. Zapisy w zakrystii lub u ks. Marka.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2020 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!