Ognisko0917

Jeszcze mamy świeżo w pamięci rozpoczęcie wakacji a już rozpoczął się nowy rok szkolny. Początek września był okazją do tradycyjnego spotkania dzieci, młodzieży i ich rodziców na wspólnym pieczeniu kiełbasy i rozgrywkach sportowych na boisku Domu Rekolekcyjnego. Jak widać na zdjęciach – ks. Marek i ks. Piotr – aktywnie przeżyli sobotnie popołudnie. Dopełnieniem było niedzielne poświęcenie tornistrów i ich zawartości. 

wiecej zdjęć w galerii

Remont szafy TabernakulumW poniedziałek 13 sierpnia została oddana do renowacji obudowa tabernakulum tzw. szafa. Równolegle trwają prace na Cmentarzu Katedralnym. Remontowany jest kolejny odcinek muru od ul. Żeromskiego.

wiecej zdjeć w galerii

Ustrzyki Górne 2017

Po kilku latach delektowania się klimatem Kalwarii Pacławskiej postanowiliśmy wybrać się do Serca Bieszczad. Dwudziestoosobowa grupa młodszych i starszych parafian oraz sympatyków naszej wspólnoty odpoczywała w Ustrzykach Górnych. Każdy dzień przynosił wiele wrażeń o które dbał ks. Piotr wraz z opiekunami. Odwiedziny sanockiego skansenu, wyprawa do Chatki Puchatka czy też rejs po Solinie zapisały się na długo w pamięci wszystkich uczestników wyjazdu. Oczywiście nie brakło czasu na grillowanie, gry i zabawy jak też podpatrywania natury – widzieliśmy prawdziwego wilka, a niedźwiedź na pewno widział nas:-). 

więcej zdjęć w galerii

ZR2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po piątkowym uroczystym zakończeniu roku szkolnego nastąpiło pełne radości zwieńczenie roku pracy duszpasterskiej w naszej parafii. Ks. Stanisław wraz z rodzicami przygotował dla naszych ministrantów i scholii ognisko, wędzenie kiełbasek i mecz towarzyski: dziewczyny kontra chłopaki. 

 więcej zdjęć w galerii

PrzedszkolakiŚrodowe przedpołudnie zgromadziło w naszym kościele dzieci  z Przedszkola Nr 1 i jego Filii oraz z Przedszkola Nr 3 na podziękowaniu Panu Bogu i Wychowawcom za rok szkolny 2016/17. Ksiądz Piotr wraz z Siostrą Moniką i współpracującymi z nimi Wychowawcami zawierzali opiece Bożej czas wakacyjnego odpoczynku. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie pamiątkowych dyplomów.

Strona 1 z 42

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2017 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!