Ustrzyki Górne 2017

Po kilku latach delektowania się klimatem Kalwarii Pacławskiej postanowiliśmy wybrać się do Serca Bieszczad. Dwudziestoosobowa grupa młodszych i starszych parafian oraz sympatyków naszej wspólnoty odpoczywała w Ustrzykach Górnych. Każdy dzień przynosił wiele wrażeń o które dbał ks. Piotr wraz z opiekunami. Odwiedziny sanockiego skansenu, wyprawa do Chatki Puchatka czy też rejs po Solinie zapisały się na długo w pamięci wszystkich uczestników wyjazdu. Oczywiście nie brakło czasu na grillowanie, gry i zabawy jak też podpatrywania natury – widzieliśmy prawdziwego wilka, a niedźwiedź na pewno widział nas:-). 

więcej zdjęć w galerii

ZR2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po piątkowym uroczystym zakończeniu roku szkolnego nastąpiło pełne radości zwieńczenie roku pracy duszpasterskiej w naszej parafii. Ks. Stanisław wraz z rodzicami przygotował dla naszych ministrantów i scholii ognisko, wędzenie kiełbasek i mecz towarzyski: dziewczyny kontra chłopaki. 

 więcej zdjęć w galerii

PrzedszkolakiŚrodowe przedpołudnie zgromadziło w naszym kościele dzieci  z Przedszkola Nr 1 i jego Filii oraz z Przedszkola Nr 3 na podziękowaniu Panu Bogu i Wychowawcom za rok szkolny 2016/17. Ksiądz Piotr wraz z Siostrą Moniką i współpracującymi z nimi Wychowawcami zawierzali opiece Bożej czas wakacyjnego odpoczynku. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie pamiątkowych dyplomów.

IMG 1704Już po raz czwarty wybraliśmy się do Zwierzyńca by zażyć radości z pływania na kajakach. W tym roku była to grupa około pięćdziesięciu osób tak z naszej jak i innych parafii. Mimo zniechęcającej na początku pogody wszyscy cieszyli się ze sprzyjającej aury i wspólnego grillowania. Dziękujemy ks. Stanisławowi oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację wyjazdu.  

więcej zdjęć w galerii

BożeCiało2017Tradycją poprzednich lat ulicami naszego miasta przeszła procesja Eucharystyczna Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Rozpoczęła się Mszą św. w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, której przewodniczył ks. Bp K. Nitkiewicz, a homilię wygłosił ks. Marek Kuliński. Procesja przeszła ul. A. Mickiewicza i zakończyła się przy Seminarium Duchownym. Tradycyjnie nasza Parafia przygotowała ołtarz przy Cmentarzu Katedralnym. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przygotowali tegoroczny ołtarz i pomogli przy organizacji uroczystości.

więcej zdjęć w galerii

Strona 1 z 42

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2017 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!