Bierzmowani18

Zwyczajem poprzednich lat uroczystość odpustowa ku czci św. Józefa była okazją do udzielenia Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej wspólnoty parafialnej. Mszy św. przewodniczył i Sakramentu udzielił ks. Bp Edward Frankowski a młodzież do tego wydarzenia przygotował ks. Marek Kuliński.

Bierzmowanie182

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na „Afrykę”.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.00. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godz. 8.30. W przyszłą niedzielę zapraszamy Koła Żywego Różańca na zmianę tajemnic o godz. 16.45.

    Czytaj więcej: Ogłoszenia 25.02.2017 r.

Droga Krzyżowa dla dzieci 2018Początek Wielkiego Postu zbiegł się z pierwszym tygodniem ferii zimowych. Niemniej pierwsza Droga Krzyżowa w naszym kościele odbyła się w dość licznej grupie dzieci i młodzieży, jak i dorosłych zebranych o godzinie 16.30 i 17.15. Ksiądz Piotr poprowadził pierwsze w tym roku rozważania Drogi Krzyżowej i zaprosił dzieci do piątkowych spotkań oraz zaproponował aby zachęcały swoje koleżanki i swoich kolegów do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Rozdane zostały także plansze i naklejki pomagające w przeżywaniu tajemnic cierpienia Pana Jezusa, jak też w realizacji postanowień na ten wyjątkowy czas. Będzie je można uzupełniać podczas piątkowych nabożeństw.

WDK1   WDK2

Ferie2018Tegoroczny rodzinny wyjazd na śnieżne szaleństwo Liturgicznej Służby Ołtarza i zaprzyjaźnionej młodzieży miał swoją bazę w Białym Dunajcu. Dwóch naszych księży Marków zadbało aby nie brakło narciarskich przygód na stokach Białki Tatrzańskiej i Jurgowa, jak też relaksowania się w termach. Oczywiście nie zabrakło kuligu i związanych z nim radości „około ogniskowych”. Rodzice i milusińscy wrócili wypoczęci i pełni sił na nowe półrocze szkolnych zmagań.

wiecej zdjęć w galerii

KŻR2018W ostatnią niedzielę stycznia miało miejsce wspólne kolędowanie przedstawicieli Kół Żywego Różańca. Podczas spotkania nie zabrakło także smakołyków przygotowanych przez Siostry ze wspólnoty Różańcowej. Spotkaniu przewodził ks. Marek.  

Strona 1 z 46

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!