XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Jutro spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego dla dzieci i młodzieży od godz. 17.00.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00, a po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży, która nie przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania w marcu z powodu koronowirusa. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godz. 8.30.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo różańcowe.
  4. We wtorek rozpoczniemy nowy rok szkolny. Msze święte w intencji uczniów rodziców i nauczycieli będą sprawowane w następującym porządku: 8.00 - Szkoła Podstawowa Nr 1 i Szkoły Średnie, 9.00 – Szkoła Podstawowa Nr 2.
  5. W środę, czwartek i piątek zapraszamy na spotkania organizacyjne rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Początek na Mszy św. o godz. 18.00 po której nastąpi część poświęcona przebiegowi uroczystości.
  6. We wtorek,1 września na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy się modlić w intencji wszystkich ofiar II wojny światowej. Po Mszy św. druga część uroczystości będzie kontynuowana na Cmentarzu Katedralnym.
  7. Diecezjalne Studium Życia Rodziny w Sandomierzu zaprasza kandydatów na nowy rok akademicki. Wszystkie szczegóły na plakacie w gablotce. Zgłoszenia do 26 września 2020r.
  8. XVII Piesza Pielgrzymka z Sandomierza do Sulisławic wyruszy 7 września. Rozpocznie się Mszą Świętą w Bazylice Katedralnej o godz. 7.30. Więcej informacji na plakacie.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2020 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Our website is protected by DMC Firewall!