Zakopiec17Pierwszy tydzień ferii zimowych był dla dzieci, młodzieży i rodziców z naszej wspólnoty czasem szusowania po stoku Polany Szymoszkowej. Ponad dwadzieścia osób odpoczywało w zakopiańskich klimatach. Ksiądz Stanisław zadbał by nikomu nie doskwierała nuda. Był czas na narty i snowboard, jak też na kulig i pieczenie kiełbasy oraz zdobywanie Krupówek.

więcej zdjęć w galerii

IMG 0307W niedzielę 22 stycznia gościliśmy w naszej wspólnocie parafialnej młodzież z Katolickiego Gimnazjum i Liceum im. Św. Królowej Jadwigi w Sandomierzu. Młodzi chórzyści na Mszy św. o godz. 11.15 wykonali koncert kolęd i uświetnili liturgię. Gratulujemy młodym artystom i dziękujemy za dostarczenie nam wielu wspaniałych przeżyć duchowych.

więcej zdjęć w galerii

 

IMG 0216Corocznym zwyczajem przedstawiciele Róż Różańcowych spotkali się na wspólnym opłatku. Przy wspólnym stole był czas na modlitwę, życzenia i kolędowanie, któremu przewodził
ks. Marek. 

 

 IMG 0213  IMG 0224  IMG 0225
      IMG 0214         IMG 0217  


 

Koncert Jasełek PrzedszkolaW miniony piątek już po raz czwarty odbył się Dziecięcy Przegląd Kolęd i Jasełek. Dzieci z sandomierskich przedszkoli i szkół podstawowych prezentowały przygotowane przez siebie utwory związane z tematyką bożonarodzeniową. Występy młodych artystów - a było ich dwustu - dostarczyły wiele radości wszystkim słuchaczom. Organizatorami wydarzenia byli: Przedszkole Nr 3 i Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sandomierzu oraz parafia św. Józefa. Gratulujemy dzieciom i ich rodzicom oraz nauczycielom wspaniałych występów. I już dziś zapraszamy na przyszłoroczną edycję przeglądu. (fot. archiwum Przedszkola Nr 3)

więcej zdjęć w galerii

plakat

Strona 1 z 38

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2017 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd