stópki mTegoroczne Zwiastowanie Pańskie wpisało się w rekolekcje parafialne, jak też znamienity jubileusz. Otóż Wspólnota Obrońców Życia Ludzkiego po raz 25 -ty podjęła Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. W tym roku ponad 100 osób złożyło uroczyste przyrzeczenie modlitwy w intencji poczętych dzieci, których życie jest zagrożone.

 

 

Osoby, którym bliska jest idea modlitwy w intencji obrony życia ludzkiego, mogą włączyć się w nią każdego 25-tego dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00. Nasze intencje polecamy Bogu przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla.

stopki

 

 

jozef37W Uroczystość Świętego Józefa tradycyjnie Młodzież z naszej parafii podczas sumy odpustowej przyjęła Sakrament Bierzmowania. W tym roku z rąk Ks. Bpa Edwarda Frankowskiego sakrament dojrzałości chrześcijańskiej przyjęło 37 osób. Odpowiedzialnym za przygotowanie był ks. Marek Kuliński wspomagany przez ks. Bartka. W czasie uroczystości najmłodsza schola uświetniała naszą modlitwę swoim pięknym śpiewem. (fot. Archiwum WSD)

więcej zdjęć w galerii

 

PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH 

NIEDZIELA 24.03.2019 R.

Msza św. z nauką ogólną o godz.: 7.00; 8.30; 10.00; 12.30 i 18.00

o godz. 11.15 z nauką dla dzieci,

PONIEDZIAŁEK 25.03.2019 R. 

Msza św. z nauką ogólną o godz. 7.00 i 18.00.

O godz. 15.00 Msza św. z nauką dla chorych i udzielenie sakramentu chorych

WTOREK 26.03.2019 R.

Msza św. z nauką ogólną o godz. 7.00 i o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie rekolekcji.

Spowiedź we wtorek:

w godz. od 10.00 do 12.00

w godz. od 16.00 do 18.00.

 

Reko MłodzieżOd poniedziałku w naszej parafii trwają Wielkopostne Rekolekcje dla Szkół Ponadgimnazjalnych. Przewodnikiem duchowym jest ks. Bartłomiej Krzos. Wyjątkowym Gościem w pierwszy dzień był Pan Dariusz Malejonek (Maleo). Pan Darek – bo tak sam o sobie mówił – podzielił się z młodzieżą swoim doświadczeniem i dostrzeganiem Boga kochającego każdego człowieka. Wskazywał na potrzebę dostrzegania wokół siebie ludzi z różnymi potrzebami. Dziękujemy mu za to świadectwo żywej wiary. W drugi dzień odbyła się Droga Krzyżowa prowadzona przez ks. Bartka i młodzież. Zwieńczeniem rekolekcji będzie Sakrament Pokuty i Eucharystia.

Dziękujemy wszystkim Dyrekcjom, Nauczycielom i Wychowawcom za pomoc w przeprowadzeniu rekolekcji. (fot. K.Gamoń)

więcej zdjęć w galerii

 

 

Częstochowa2019Kolejny raz przedstawiciele dekanatu sandomierskiego udali się na Jasna Górę by tam modlić się o powołania do służby w Kościele, a w szczególny sposób w naszej diecezji. Nie brakło grupy naszych parafian, którzy wraz z ks. Bartkiem i s. Emilią modlili się u stóp Czarnej Madonny. Pielgrzymi rozpoczęli swoje czuwanie od Apelu Jasnogórskiego, by potem rozważając tajemnice różańca i słuchając orędzia Papieża Franciszka z Panamy, uczestniczyć w Eucharystii sprawowanej w Kaplicy Cudownego Obrazu o godz. 23.00. (fot. Ks. B. Krzos. S. Emilia)

więcej zdjęć w galerii

Strona 1 z 51

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!