Bierzmowanie 2017

Uroczystość odpustowa z okazji święta patronalnego św. Józefa była dla naszej wspólnoty parafialnej wydarzeniem szczególnym, ponieważ dwudziestu czterech kandydatów przyjęło Sakrament Bierzmowania. Uroczystości przewodniczył ks. bp Krzysztof Nitkiewicz. Obecna była także wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego na czele z Księdzem Rektorem i kapłani z dekanatu sandomierskiego. Młodzież do tego wydarzenia przygotował ks. Marek wraz z całym zespołem wspomagającym. (fot. archiwum WSD w Sandomierzu)

 

 1  7
8 9

Niepokalanów 2017W pierwszą sobotę marca przedstawiciele naszej wspólnoty parafialnej wraz z innymi parafiami z Sandomierza odbyli pielgrzymkę do Niepokalanowa, grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki i Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Organizatorem i opiekunem tej wyprawy był ks. Marek, który zadbał o wszystko co potrzebne do „naładowania duchowych akumulatorów pielgrzymów”.

więcej zdjęć w galerii

IMG 0307W niedzielę 22 stycznia gościliśmy w naszej wspólnocie parafialnej młodzież z Katolickiego Gimnazjum i Liceum im. Św. Królowej Jadwigi w Sandomierzu. Młodzi chórzyści na Mszy św. o godz. 11.15 wykonali koncert kolęd i uświetnili liturgię. Gratulujemy młodym artystom i dziękujemy za dostarczenie nam wielu wspaniałych przeżyć duchowych.

więcej zdjęć w galerii

Zakopiec17Pierwszy tydzień ferii zimowych był dla dzieci, młodzieży i rodziców z naszej wspólnoty czasem szusowania po stoku Polany Szymoszkowej. Ponad dwadzieścia osób odpoczywało w zakopiańskich klimatach. Ksiądz Stanisław zadbał by nikomu nie doskwierała nuda. Był czas na narty i snowboard, jak też na kulig i pieczenie kiełbasy oraz zdobywanie Krupówek.

więcej zdjęć w galerii

Koncert Jasełek PrzedszkolaW miniony piątek już po raz czwarty odbył się Dziecięcy Przegląd Kolęd i Jasełek. Dzieci z sandomierskich przedszkoli i szkół podstawowych prezentowały przygotowane przez siebie utwory związane z tematyką bożonarodzeniową. Występy młodych artystów - a było ich dwustu - dostarczyły wiele radości wszystkim słuchaczom. Organizatorami wydarzenia byli: Przedszkole Nr 3 i Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sandomierzu oraz parafia św. Józefa. Gratulujemy dzieciom i ich rodzicom oraz nauczycielom wspaniałych występów. I już dziś zapraszamy na przyszłoroczną edycję przeglądu. (fot. archiwum Przedszkola Nr 3)

więcej zdjęć w galerii

Strona 1 z 38

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2017 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd