OPŁATEK19

Najmłodsze wspólnoty z naszej parafii – czyli schola – „Iskierki Pana” oraz ministranci i lektorzy zakończyli okres Bożego Narodzenia wspólnym podzieleniem się opłatkiem i modlitwą. Pod opieką s. Faustyny, ks. Marka i ks. Bartka dziewczęta i chłopcy mogli w atmosferze radości spotkać się przy wspólnym stole aby zasmakować przeróżnych smakołyków przygotowanych przez rodziców. Dały one tyle energii, że aż śnieg został włączony do jej „przetworzenia”:-).

więcej zdjęć w galerii

kżr19

Tradycją poprzednich lat przedstawiciele Kół Żywego Różańca spotkali się na wspólnym kolędowaniu w Domu Bł. ks. Antoniego Rewery. Niedzielne popołudnie upłynęło w rytm śpiewnych kolęd i zjadanych smakołyków przyniesionych przez Siostry Różańcowe.

Poniedziałek 7 I

Po południu 15.30:

ul. Mickiewicza – 16, 17, 18, 19 i domy prywatne

Wtorek 8 I

po południu 15.30

ul. Mickiewicza – 20, 21, 27, 29, 31

Środa 9 I

po południu 15.30

ul. Mickiewicza – 23, 23A, 25, 37, 35

 

GOrszakSKolejny już raz mogliśmy wziąć udział w Orszaku Trzech Króli, który przemaszerował ulicami Sandomierza. Dołączyliśmy się tradycyjnie do grupy wędrującej z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego. Wymarsz poprzedziło wspólne kolędowanie prowadzone przez naszą najmłodszą Scholę i wspomagających ją Przyjaciół. Wszystko odbyło się pod czujnym okiem Siostry Faustyny, Księży Marków i ks. Bartka.

więcej zdjęć w galerii 

IMG 0728Tegoroczna Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata była w naszej wspólnocie parafialnej ubogacona uroczystym włączeniem do scholii nowych dziewcząt. Grupa siedemnastu miłośniczek śpiewu otrzymała także nowe stroje. Poprzez prowadzenie śpiewu dziewczęta uświetniają liturgię i pomagają nam w modlitwie pod patronatem św. Józefa. Dziękujemy Siostrze Faustynie i ks. Markowi za przygotowanie tego wydarzenia i opiekę nad scholą. Rodzicom gratulujemy i dziękujemy za współpracę, jak też za przygotowane smakołyki, które można było kosztować po Mszy św. w Domu Bł. ks. Antoniego Rewery na wspólnej agapie.

 

 IMG 0707  IMG 0709 IMG 0721 

Strona 1 z 50

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd