dscn0314Sandomierska deszczowa aura nie odstraszyła nas przed wyruszeniem na kajaki. Dlatego Roztocze a w nim Zwierzyniec i rzeka Wieprz przywitały nas słoneczną pogodą. Radości było, co nie miara (z pierwszych w życiu zmagań z „wodnym żywiołem”), ponieważ mogliśmy popłynąć kajakami i cieszyć się wspólnym grillowaniem.

Więcej zdjęć w galerii!!!

Zwyczajem poprzednich lat młodzież z naszej parafii wybrała się na wakacyjny wypoczynek do Zakopanego. Przez pięć dni - od 30 czerwca do 4 lipca - mieli okazję odpoczywać podziwiając piękno naszych polskich Tatr. W poszczególnych dniach wędrowaliśmy po górskich szlakach-byliśmy nad Morskim Okiem, na Kasprowym Wierchu, w Dolinie Kościeliskiej, Gubałówce jak również nie brakło refleksji w Sanktuarium na Krzeptówkach. Był to wyjątkowy czas odpoczynku fizycznego i duchowego.

 

duy format img 0426 

Więcej zdjęć w galerii!

img 0396Przedstawiciele naszej parafii pielgrzymowali do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, gdzie w niedzielny poranek o godz. 700 ks. Proboszcz przewodniczył Mszy św. transmitowanej przez TVP 1. Po wspólnej modlitwie i śniadaniu udaliśmy się do centrum Jana Pawła II. Następnie jadąc szlakiem św. Jana Pawła II nawiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej gdzie był czas na zapoznanie się z historią tego miejsca, indywidualną modlitwę i wspólny obiad.

Po chwili rekreacji i w radosnej atmosferze zatrzymaliśmy się w miejscu, w którym się „wszystko zaczęło”, a więc w Wadowicach. Po niezapomnianych przeżyciach w domu narodzin naszego Wielkiego Rodaka i po refleksji nad wielkim dziełem Ducha Świętego w życiu każdego człowieka udaliśmy się – jak nam pokazał św. Jan Paweł II – na …kremówki.

Więcej zdjęć w galerii!

W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna w:

        • Poniedziałek i czwartek - 1630 – 1730
        • Sobota - 800 – 900

Sprawy pilne można zgłaszać codziennie po porannej Mszy św.

dsc 0065W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej Chrystus obecny w Najświętszym Sakramencie przemierzał główne ulice naszego miasta. Tradycją ostatnich lat procesja Eucharystyczna przeszła od parafii Podwyższenia Krzyża Świętego do kościoła św. Michała Nasza parafia przygotowywała trzeci ołtarz na procesyjnym szlaku.

 

Więcej zdjęć w galerii!

 

Strona 1 z 8

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2014 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!