XXIVNIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Jutro będziemy obchodzić święto Patrona dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Mszę św. w ich intencji oraz błogosławieństwo na godz. 18.00
 2. Siostry Służebniczki z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Tarnobrzegu w imieniu własnym oraz Mieszkańców w/w Domu wyrażają serdeczne podziękowania dla wszystkich Parafian, którzy w ubiegłą niedzielę kupując pierniczki wsparli działalność Domu. Bóg zapłać.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia - 17.09.2017 r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W przyszłą Niedzielę na Mszę św. o 8.30 zaprasza grupa modlitewna św. Ojca Pio Natomiast rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii zapraszamy na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.15.
 2. We wtorek,  jak każdego 12-ego dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić przez wstawiennictwo bł. ks. Antoniego Rewery.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia - 10.09.2017 r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj o godz. 17.15 zapraszamy na zmianę tajemnic różańcowych i nabożeństwo różańcowe.  Natomiast w przyszłą Niedzielę na Mszę św. o 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Sandomierzu, a na Mszy św. o godz. 11.15 będzie poświęcenie tornistrów.
 2. Również w przyszłą niedzielę po Mszach św. zostanie przeprowadzona akcja sprzedaży pierniczków pieczonych przez Siostry w klasztornej kuchni. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie prowadzony przez Siostry Służebniczki w Tarnobrzegu - Mokrzyszowie. W domu tym na co dzień przebywa 67 Mieszkańców z różnym stopniem niepełnosprawności od 5-65 lat potrzebujących całkowitej opieki. W akcji tej brać będą udział – Siostry oraz Mieszkańcy w/w Domu, serdecznie zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej akcji. 

  Czytaj więcej: Ogłoszenia - 3.09.2017 r.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla mieszkańców Pomorza poszkodowanych w ostatnich dniach przez burze i nawałnice.
 2. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na Msze św. z kazaniem dla dzieci o godz. 11.15.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia - 27.08.2017 r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla mieszkańców Pomorza poszkodowanych w ostatnich dniach przez burze i nawałnice, które spowodowały wiele zniszczeń, w tym niejednokrotnie utratę dorobku całego życia.
 2. W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić w intencji S. Emilii z okazji imienin. Natomiast w niedzielę na Mszy św. wieczorowej polecać będziemy s. Monikę w dniu jej święta.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia - 20.08.2017 r.

Strona 1 z 40

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2017 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!