XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W dniach 24/25 września w naszym kościele odbędzie się 24 godzina adoracja Najświętszego Sakramentu podejmowana przez Wspólnotę Intronizacyjną NSPJ. Rozpoczęcie Mszą św. w czwartek o godz. 18.00 o północy będzie odprawiona Msza św. i po niej kontynuacja adoracji do Mszy św. wieczorowej w piątek. Zapraszamy do włączenia się do modlitwy z całą Polską by upraszać łaski dla siebie i naszej parafii oraz wynagradzać Bożemu Sercu za nasze grzechy.
 2. W piątek, jak każdego 25. dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić w Obronie Życia.
 3. W sobotę o godz. 16.30 młodzież z naszej parafii przyjmie z rąk ks. Bp. Krzysztofa Nitkiewicza Sakrament Bierzmowania.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia 20.09.2020 r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj o godz.10.00 i 11.15 dzieci z klas IV przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Podczas Białego Tygodnia będziemy modlić się w następujących intencjach:
  w poniedziałek: w intencji rodziców i rodziców chrzestnych,
  we wtorek: w intencji nauczycieli, wychowawców,
  w środę: za babcie i dziadków,
  w czwartek: w intencji kapłanów i sióstr zakonnych
  w piątek: w intencji misjonarzy
  w sobotę: w intencji dziękczynnej za I Komunię Świętą. 
 2. Zbiórka kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów we wtorek o godz. 18.30. Próby scholii młodszej w sobotę o godz. 9.00. W szczególny sposób zachęcamy dzieci i młodzież, która w tym roku przygotowuje się do przyjęcia sakramentów Eucharystii i Bierzmowania o włączenie się w życie parafii i istniejących grup duszpasterskich, by w ten sposób umacniać i ożywiać wspólnie przeżywaną łączność z Chrystusem.
 3. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży, która nie przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania w marcu z powodu koronowirusa.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia 13.09.2020

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo różańcowe.
 2. We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – odpust w Bazylice Katedralnej.
 3. W sobotę, jak każdego 12 dnia miesiąca na Mszy św. wieczorowej będziemy modlić się przez wstawiennictwo bł. ks. A. Rewery.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia 6.09.2020r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Jutro spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego dla dzieci i młodzieży od godz. 17.00.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00, a po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży, która nie przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania w marcu z powodu koronowirusa. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godz. 8.30.
 3. W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo różańcowe.
 4. We wtorek rozpoczniemy nowy rok szkolny. Msze święte w intencji uczniów rodziców i nauczycieli będą sprawowane w następującym porządku: 8.00 - Szkoła Podstawowa Nr 1 i Szkoły Średnie, 9.00 – Szkoła Podstawowa Nr 2.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia 30.08.2020 r.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Jutro na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić w intencji Ks. Bartłomieja i S. Emilii z okazji imienin. Zachęcamy do modlitwy w intencji czcigodnych Solenizantów.
 2. Jak każdego 25-ego dnia miesiąca, czyli we wtorek, zapraszamy do modlitwy w intencjach Obrony Życia o godz. 18.00.
 3. Diecezjalne Studium Życia Rodziny w Sandomierzu zaprasza kandydatów na nowy rok akademicki 2020/2021.Wszystkie szczegóły na plakacie w gablotce. Zgłoszenia do 26 września 2020r.
 4. Zachęcamy do wzięcia udziału w XVII Pieszej Pielgrzymce z Sandomierza do Sulisławic, która wyrusza w poniedziałek– 7 września.

Strona 1 z 69

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2020 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!