ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

 1. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 i spotkanie modlitewne zaprasza grupa św. Ojca Pio.
 2. W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie księży odwiedzających rodziny naszej wspólnoty parafialnej, przeprowadzone rozmowy oraz za składane ofiary z tej okazji.
 3. W piątek rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

 1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Trzech Króli, została poświęcona kreda i kadzidło, które można wziąć z koszyka przed ołtarzem. Dobrowolna ofiara przeznaczona jest na rzecz młodszej scholii, ministrantów i lektorów z naszej wspólnoty parafialnej.
 2. Na godz. 16.00 zapraszamy członków Kół Żywego Różańca na wspólne kolędowanie w Domu bł. ks. Antoniego Rewery oraz na zmianę tajemnic różańcowych i wspólny różaniec o godz. 17.15.
 3. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na misje.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia 6.01.2019 r.

Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

 1. Dzisiaj: 
  - przy sandomierskich kościołach odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz 12-letniej Juli Skurskiej, która cierpi na dwie rzadkie choroby. Zbierane środki są przeznaczone na operację, która może się odbyć w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy.    w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego o godz. 17.00 odbędzie się koncert kolęd pt.:„Odnaleźć sens Bożego Narodzenia”, organizowany przez Ruch Światło-Życie diecezji sandomierskiej.
  - Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku – jutro o godz. 16.00. Podczas Mszy św. dziękczynnej z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej polecać będziemy ofiarodawców, dobroczyńców, jak też całą wspólnotę parafialną.
 2. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte w porządku niedzielnym.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30. Spowiedź chorych z racji na odbytą przed tygodniem wizytę zostaje odwołana.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia 30.12.2018 r.

IV NIEDZIELA ADWENTU

 1. Jutro wieczorem będziemy przeżywać Wigilię Bożego Narodzenia. Niech na naszych stołach będą potrawy bezmięsne, niech nie zabraknie wspólnej modlitwy i łamania się opłatkiem oraz wspólnego kolędowania. Wigilia dla osób samotnych z naszej parafii, odbędzie się o godz. 15.00 w Domy Bł. Ks. Antoniego Rewery. O północy zostanie odprawiona Pasterka podczas której będziemy modlić za całą wspólnotę parafialną. Modlitwę tę poprzedzi rozpoczynające się o 23.00 wspólne czuwanie przy żłóbku i kolędowanie pod przewodnictwem naszej najstarszej scholi.
 2. Porządek Mszy świętych w Boże Narodzenie i w drugi dzień świąt – czyli w św. Szczepana taki jak w każdą niedzielę. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia a taca ze św. Szczepana będzie przeznaczona na WSD w Sandomierzu.
 3. Jak każdego 25. dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 w Boże Narodzenie będziemy się modlić w intencji obrony życia.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia 23.12.2018 r.

III NIEDZIELA ADWENTU

 1. Dzisiaj w kościele św. Michała o godz. 18.00 odbędzie się uroczyste przekazanie Światełka Betlejemskiego.
 2. Prosimy o zgłaszanie osób, które chcą przystąpić do Sakramentu Pokuty i Komunii św. przed Świętami Bożego Narodzenia. Wizytę u tych osób zaplanowaliśmy na sobotę od godz. 8.30.
 3. Plan wizyty duszpasterskiej zostanie przedstawiony w najbliższą niedzielę oraz będzie widniał na naszej stronie internetowej.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia 16.12.2018 r.

Strona 1 z 53

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd