ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

 1. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 i spotkanie modlitewne zaprasza grupa św. Ojca Pio.
 2. W tym tygodniu zakończyliśmy spotkania duszpasterskie. Dziękujemy za wspólną modlitwę w ramach spotkania duszpasterskiego tzw. kolędy, jak też za złożone ofiary na rzecz parafii.

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych i wspólny różaniec o godz. 17.15.
 2. W środę będziemy obchodzić uroczystość Trzech Króli, zostanie poświęcona kreda i kadzidło, które będzie można wziąć z koszyka przed ołtarzem. Dobrowolna ofiara zostanie przeznaczona na rzecz młodszej scholii, ministrantów i lektorów z naszej wspólnoty parafialnej. Taca z tego dnia zostanie przeznaczona na misje. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
 3. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie po Eucharystii zapraszamy młodzież z klas VIII przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.
 4. W najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Sandomierzu.

Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

 1. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku – w czwartek o godz. 16.00. Podczas Mszy św. dziękczynnej z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej polecać będziemy ofiarodawców, dobroczyńców, jak też całą wspólnotę parafialną.
 2. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte w porządku niedzielnym.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź chorych z racji na odbytą przed tygodniem wizytę zostaje odwołana.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych i wspólna modlitwa.

IV NIEDZIELA ADWENTU

 1. W czwartek będziemy przeżywać Wigilię Bożego Narodzenia. Niech na naszych stołach będą potrawy bezmięsne, niech nie zabraknie wspólnej modlitwy i łamania się opłatkiem oraz wspólnego kolędowania. O północy zostanie odprawiona Pasterka podczas której będziemy modlić za całą wspólnotę parafialną. Modlitwę tę poprzedzi rozpoczynające się o 23.00 wspólne czuwanie przy żłóbku.
 2. Porządek Mszy świętych w Boże Narodzenie i w drugi dzień świąt – czyli w św. Szczepana taki jak w każdą niedzielę. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia a taca ze św. Szczepana będzie przeznaczona na WSD w Sandomierzu.
 3. Jak każdego 25. dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 w Boże Narodzenie będziemy się modlić w intencji obrony życia.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia 20.12.2020 r.

III NIEDZIELA ADWENTU

 1. Każdego dnia modlimy się na Mszach świętych roratnich o godz. 6.30. Poprzedzają je Godzinki ku czci NMP o godz. 6.00. Zapraszamy dzieci jak i wszystkich chętnych do ubogacenia przeżywania adwentu poprzez włączenie się w oczekiwanie na Boże Narodzenie wraz z Maryją Matką naszego Zbawiciela.
 2. Prosimy o zgłaszanie osób, które chcą przystąpić do Sakramentu Pokuty i Komunii św. przed Świętami Bożego Narodzenia. Wizytę u tych osób zaplanowaliśmy na najbliższą sobotę od godz. 8.30.
 3. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w piątek 18 grudnia i zakończą w niedzielę. Postarajmy się zorganizować czas w taki sposób, aby wziąć udział w naukach rekolekcyjnych.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia 13.12.2020 r.

Strona 1 z 71

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2021 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Our website is protected by DMC Firewall!