Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

 1. Dzisiaj: 
  - przy sandomierskich kościołach odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz 12-letniej Juli Skurskiej, która cierpi na dwie rzadkie choroby. Zbierane środki są przeznaczone na operację, która może się odbyć w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy.    w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego o godz. 17.00 odbędzie się koncert kolęd pt.:„Odnaleźć sens Bożego Narodzenia”, organizowany przez Ruch Światło-Życie diecezji sandomierskiej.
  - Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku – jutro o godz. 16.00. Podczas Mszy św. dziękczynnej z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej polecać będziemy ofiarodawców, dobroczyńców, jak też całą wspólnotę parafialną.
 2. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte w porządku niedzielnym.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30. Spowiedź chorych z racji na odbytą przed tygodniem wizytę zostaje odwołana.
 4. W piątek po Mszy św. wieczorowej na spotkanie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 5. W przyszłą niedzielę:
  - będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego. Taca z tego dnia przeznaczona jest na misje. Także ok. godz. 12.30 dołączymy się do Orszaku Trzech Króli, który będzie szedł z parafii Podwyższenia Krzyża św. na Sandomierski Rynek. Prosimy, by ubrać się – lub założyć dodatki w kolorze czerwonym. Do udziału i włączenie się w Orszak zapraszamy dzieci i młodzież z naszej parafii, jak i całe rodziny. Jak w poprzednim roku w czasie Orszaku Trzech Króli zostanie przeprowadzana zbiórka na rzecz rodzin ubogich. Każdy z Uczestników Orszaku może włączyć się we wspólną pomoc i jako dar niesiony Dzieciątku Jezus może przekazać potrzebne środki czystości, środki chemiczne oraz słodycze dla rodzin potrzebujących.
  - Wszystkim, którzy podejmą tę inicjatywę serdecznie w imieniu potrzebujących dziękujemy. 
  o godz. 16.00 zapraszamy Koła Żywego Różańca na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie w Domu bł. ks. A. Rewery , a o godz. 17.15 na zmianę tajemnic różańcowych i wspólną modlitwę. 
 6. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską. Jest to czas modlitewnego spotkania z odwiedzaną Rodziną, jak też okazja do poruszania spraw związanych z naszą wiarą i życiem parafialnym. Niech na naszych stołach będzie obecny krzyż, woda święcona i Pismo święte. Osoby, które w danym dniu nie mogą przyjąć kapłana, prosimy o zgłoszenie i umówienie odpowiedniego terminu wizyty. Podczas trwania kolędy sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po rannej Mszy św. w godzinach od 8.00 do 8.30. Plan wizyty.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd