Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

 1. Dzisiaj: 
  - przy sandomierskich kościołach odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz 12-letniej Juli Skurskiej, która cierpi na dwie rzadkie choroby. Zbierane środki są przeznaczone na operację, która może się odbyć w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy.    w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego o godz. 17.00 odbędzie się koncert kolęd pt.:„Odnaleźć sens Bożego Narodzenia”, organizowany przez Ruch Światło-Życie diecezji sandomierskiej.
  - Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku – jutro o godz. 16.00. Podczas Mszy św. dziękczynnej z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej polecać będziemy ofiarodawców, dobroczyńców, jak też całą wspólnotę parafialną.
 2. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte w porządku niedzielnym.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30. Spowiedź chorych z racji na odbytą przed tygodniem wizytę zostaje odwołana.
 4. W piątek po Mszy św. wieczorowej na spotkanie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 5. W przyszłą niedzielę:
  - będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego. Taca z tego dnia przeznaczona jest na misje. Także ok. godz. 12.30 dołączymy się do Orszaku Trzech Króli, który będzie szedł z parafii Podwyższenia Krzyża św. na Sandomierski Rynek. Prosimy, by ubrać się – lub założyć dodatki w kolorze czerwonym. Do udziału i włączenie się w Orszak zapraszamy dzieci i młodzież z naszej parafii, jak i całe rodziny. Jak w poprzednim roku w czasie Orszaku Trzech Króli zostanie przeprowadzana zbiórka na rzecz rodzin ubogich. Każdy z Uczestników Orszaku może włączyć się we wspólną pomoc i jako dar niesiony Dzieciątku Jezus może przekazać potrzebne środki czystości, środki chemiczne oraz słodycze dla rodzin potrzebujących.
  - Wszystkim, którzy podejmą tę inicjatywę serdecznie w imieniu potrzebujących dziękujemy. 
  o godz. 16.00 zapraszamy Koła Żywego Różańca na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie w Domu bł. ks. A. Rewery , a o godz. 17.15 na zmianę tajemnic różańcowych i wspólną modlitwę. 
 6. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską. Jest to czas modlitewnego spotkania z odwiedzaną Rodziną, jak też okazja do poruszania spraw związanych z naszą wiarą i życiem parafialnym. Niech na naszych stołach będzie obecny krzyż, woda święcona i Pismo święte. Osoby, które w danym dniu nie mogą przyjąć kapłana, prosimy o zgłoszenie i umówienie odpowiedniego terminu wizyty. Podczas trwania kolędy sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po rannej Mszy św. w godzinach od 8.00 do 8.30. Plan wizyty.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd