UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

 1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Trzech Króli, została poświęcona kreda i kadzidło, które można wziąć z koszyka przed ołtarzem. Dobrowolna ofiara przeznaczona jest na rzecz młodszej scholii, ministrantów i lektorów z naszej wspólnoty parafialnej.
 2. Na godz. 16.00 zapraszamy członków Kół Żywego Różańca na wspólne kolędowanie w Domu bł. ks. Antoniego Rewery oraz na zmianę tajemnic różańcowych i wspólny różaniec o godz. 17.15.
 3. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na misje.
 4. W sobotę:
  - na spotkanie opłatkowe o godz. 10.00 w Domu bł. Antoniego Rewery zapraszamy scholę, ministrantów, lektorów i „Oazę”.
  - jak każdego 12-ego dnia miesiąca będziemy się modlić na Mszy św. o godz. 18.00 przez wstawiennictwo bł. ks. Antoniego Rewery.
  - również w tym dniu o godz. 17.00 w kościele seminaryjnym św. Michała Archanioła odbędzie się Koncert kolęd w wykonaniu Chóru Alumnów oraz Sandomierskiego Chóru Katedralnego. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 5. W najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Sandomierzu.
 6. W tym tygodniu zakończymy wizytę duszpasterską. Osoby, które nie mogły przyjąć Kapłana a chciałyby to uczynić prosimy o zgłoszenie i umówienie odpowiedniego terminu wizyty. Podczas trwania kolędy sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po rannej Mszy św. w godzinach od 8.00 do 8.30. (Plan kolędy)

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Our website is protected by DMC Firewall!