XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny – taca przeznaczona jest na misje.
  2. W czwartek, jak każdego 25. dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w obronie życia. Jest to także dzień wspomnienia św. Jana Pawła II.
  3. W sobotę – we wspomnienie św. Judy Tadeusza – na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić w intencji solenizanta tego dnia ks. Tadeusza – kapelana Sióstr Klarysek i długoletniego wikariusza w naszej parafii.
  4. Dobiega końca pierwszy etap prac na dziedzińcu kościoła, który obejmował obniżenie terenu, wzmocnione fundamentu murów, wykopanie studni i podpięcie odwodnienia. Dziękujemy za ofiary składane na ten cel.
  5. Jak co roku przed Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do modlitwy za zmarłych poprzez polecanie ich w wypominkach – tak jednorazowych jak i całorocznych. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i na stoliku pod chórem.
  6. Przypominamy o wpłatach na wywóz śmieci z Cmentarza Katedralnego.
  7. W sobotę (27 października) odbędzie się Sympozjum poświęcone osobie błogosławionego ks. Antoniego Rewery oraz Zgromadzeniu Córek św. Franciszka Serafickiego. Rozpoczęcie o godz. 9.30 w Domu Katolickim, a Msza św. w naszym kościele o godz. 12.30. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!