XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 i spotkanie po Eucharystii zaprasza grupa modlitewna św. Ojca Pio. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na misje.
  2. Dzisiaj obchodzimy XVIII  Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa”. Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  3. Również dzisiaj na różańcu o godz. 17.30 będziemy modlić się w intencji nauczycieli, wychowawców oraz za wszystkie osoby związane z oświatą.
  4. We wtorek zapraszamy na koncert pt. „Wielka Msza Święta Jana Pawła II”, który odbędzie się w Kościele św. Michała. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Po zakończonym występie wspólna procesja przed figurę św. Jana Pawła II. Zachęcamy do udziału. Więcej informacji na plakacie.
  5. Trwają prace na dziedzińcu kościoła mające na celu renowacje Stacji Drogi Krzyżowej. Dziękujemy za ofiary składane na ten cel.
  6. Jak co roku przed Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do modlitwy za zmarłych poprzez polecanie ich w wypominkach – tak jednorazowych jak i całorocznych. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i na stoliku pod chórem.
  7. Przypominamy o wpłatach na wywóz śmieci z Cmentarza Katedralnego.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd