XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.15.
 2. We wtorek, tj. 9 października 2018 roku odbędzie się w Sandomierzu Uroczysta Sesja zamykająca proces beatyfikacyjny na szczeblu diecezjalnym Sługi Bożego Księdza Wincentego Granata. W związku z powyższym, zapraszamy na Mszę świętą, podczas której wspólnie modlić się będziemy o Jego beatyfikację. Rozpoczęcie o godz. 9.30. w kościele św. Michała Archanioła.
 3. W piątek, jak każdego 12-ego dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić przez wstawiennictwo bł. ks. Antoniego Rewery.
 4. W sobotę przypada dzień imienin ks. bpa Edwarda Frankowskiego. W swoich modlitwach pamiętajmy o Czcigodnym Solenizancie.
 5. W przyszłą Niedzielę:
  - Zapraszamy na Uroczystości ku czci bł. Wincentego Kadłubka. Msza św., odpustowa w Katedrze o godz. 10.30.  
  - na Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół WSD.
  - przypada Dzień Edukacji Narodowej – na różańcu o godz. 17.30 będziemy modlić się w intencji nauczycieli, wychowawców oraz za wszystkie osoby związane z oświatą.

  - Obchodzić będziemy XVIII Dzień Papieski przeżywany pod hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa”. Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 6. Trwają prace na dziedzińcu kościoła mające na celu renowacje Stacji Dróg Krzyżowych. Dziękujemy za ofiary składane na ten cel.
 7. Jak co roku przed Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do modlitwy za zmarłych poprzez polecanie ich w wypominkach – tak jednorazowych jak i całorocznych. Kartki wspominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i na stoliku pod chórem.
 8. Duszpasterstwo kobiet i mężczyzn żyjących w związkach niesakramentalnych diecezji sandomierskiej zaprasza na wspólny różaniec dnia 13 października br. do Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej w Tuchowie. 
 9. Przypominamy o wpłatach na wywóz śmieci z Cmentarza Katedralnego.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd