XXVNIEDZIELA ZWYKŁA

 1. We wtorek, jak każdego 25-ego dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić w obronie życia.
 2. Rozpoczęliśmy prace na dziedzińcu kościoła mające na celu renowacje Stacji Dróg Krzyżowych, aby to było możliwe najpierw musimy odwonić mury i dziedziniec. Następnie zostanie odnowiona alejka a po niej Droga Krzyżowa. Dziękujemy za ofiary składane na ten cel.
 3. Tegoroczny Kurs Przedmałżeński rozpoczyna się w niedzielę - 7 października - w Parafii Chrystusa Króla w Sandomierzu. Początek o godz. 17.00.
 4. W najbliższą sobotę, 29 września:
  - Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Sandomierskiej wraz z Regionem Ziemia Sandomierska NSZZ "Solidarność" zapraszają na konferencje zatytułowaną: „Wychowanie patriotyczne w rodzinie i szkole”. Konferencja odbędzie się w Domu Katolickim o godzinie 10.00.
  - W kościele seminaryjnym - obchodzić będziemy uroczystości odpustowe – świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Po Mszy Świętej o godz. 7.00 i 11.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 17.30. Suma odpustowa o godz. 11.00. Zapraszamy do modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu oraz na Nieszpory o godz. 17.30.
 5. W dniu 30 września (niedziela) będziemy obchodzić dni związane z osobą kard. Adama Kozłowieckiego – Apostoła Afryki. Tego dnia w parku w Hucie Komorowskiej o godz. 11.00 zostanie odprawiana dziękczynna Msza św. Następnie w budynku gimnazjum w Majdanie Królewskim odbędzie się sympozjum naukowe związane z działalnością misyjną Kościoła. A o godz. 19.00 odbędzie się koncert Grzegorza Wilka i Andrzeja Cierniewskiego.
 6. W pierwszą sobotę października (tj. 6 października), odbędzie się VIII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Tarnobrzegu. Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnym pielgrzymowaniu– zapisy w zakrystii.
 7. W dniach 19-21 października odbędzie się pielgrzymka do Sanktuarium Królowej Rodzin w Wambierzycach. W planie zaplanowane jest zwiedzanie Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy oraz Św. Jacka w Legnicy. Koszt 300 zł. Szczegółowe informacje i zapisy u Ks. Marka Kulińskiego.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd