XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek będziemy obchodzić święto Patrona dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Mszę św. w ich intencji oraz błogosławieństwo na godz. 18.00
  2. W piątek na godz. 17.00 zaprasza do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu Grupa Modlitewna św. O. Pio.
  3. W pierwszą sobotę października (tj. 6 października), odbędzie się VIII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Tarnobrzegu. Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnym pielgrzymowaniu– zapisy w zakrystii.
  4. W dniu 22 września (sobota) organizowany jest z naszej parafii wyjazd na Diecezjalną pielgrzymkę do patronów diecezji: św. Stanisława Biskupa i Męczennika do Krakowa oraz bł. Wincentego Kadłubka (Jedrzejów). Koszt 50 zł. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 5.45. Więcej informacji u ks. Marka Kulińskiego.
  5. Organizatorzy akcji „Zadbaj o zdrowie” zapraszają w dniu 18 września (wtorek) o godz. 14.00 do Domu bł. ks. A. Rewery na bezpłatne spotkanie dotyczące skutecznego leczenia stawów, kręgosłupa, nadciśnienia, cukrzycy i innych chorób. Zaproszenia można odebrać na stoliku pod chórem.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!