XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W przyszłą Niedzielę na Mszę św. o 8.30 zaprasza grupa modlitewna św. Ojca Pio. Natomiast rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii zapraszamy na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.15.
  2. W środę, jak każdego 12-ego dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić przez wstawiennictwo bł. ks. Antoniego Rewery. W tym dniu również będziemy w szczególny sposób polecać w modlitwie s. Monikę, dziękując za 50 lat posługi w naszej parafii.
  3. Zbiórka kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów we wtorek o godz. 18.30. „Oaza” ma swoje spotkania w piątek o 18.30 po Mszy św. Natomiast próby scholii młodszej w sobotę o godz. 9.00. W szczególny sposób zachęcamy dzieci i młodzież, która w tym roku przygotowuje się do przyjęcia sakramentów Eucharystii i Bierzmowania o włączenie się w życie parafii i istniejących grup duszpasterskich, by w ten sposób umacniać i ożywiać wspólnie przeżywaną łączność z Chrystusem.
  4. Jak zapowiadaliśmy wcześniej ukazała się książka o Teresie Izabeli Morsztynównej pt. „Teresa Izabela Morsztynówna. Skarb parafii św. Józefa w Sandomierzu”. Przybliża ona postać kasztelanki spoczywającej w podziemiach naszej świątyni, jak też jej rodziny i twórczość poetycką Stanisława Morsztyna. Zachęcamy do lektury. Można ją nabyć w zakrystii. 
  5. W dniu 22 września (sobota) organizowany jest z naszej parafii wyjazd na Diecezjalną pielgrzymkę do patronów diecezji: św. Stanisława Biskupa i Męczennika do Krakowa oraz bł. Wincentego Kadłubka (Jedrzejów). Koszt 50 zł. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 5.45. Więcej informacji u ks. Marka Kulińskiego.
  6. Społeczna Szkoła Muzyczna w Sandomierzu zaprasza dzieci i młodzież do nauki gry na różnych instrumentach. 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd