NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. Jutro Msze św. w porządku niedzielnym, taca z tego dnia przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30. Spowiedź chorych z racji na odbytą przed tygodniem wizytę zostaje odwołana.
  3. W piątek z racji trwania Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
  5. Składamy serdeczne podziękowanie: s. Emilii, s. Anecie i tym wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego, jak też naszej świątyni do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy za ofiary składane na kwiaty. Szczególne słowa podziękowania kierujemy dla fundatorów tegorocznego Paschału. Dziękujemy również odpowiedzialnym za Liturgiczną Służbę Ołtarza – Ks. Markowi, Siostrze Izabeli i Starszej Scholii – za przygotowanie Liturgii Triduum Paschalnego. Bóg zapłać.
  6. Domowy Kościół i Diakonia Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie naszej Diecezji zaprasza Małżeństwa i Rodziny z Dekanatu Sandomierskiego do uczestniczenia w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych 12-15 kwietnia 2018 roku przygotowanych i zorganizowanych specjalnie dla małżonków. Rekolekcje odbędą się w naszym parafii, poprowadzi je ks. Adam Stachowicz wraz z diakonią ewangelizacji. 

 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!