NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  1. W przyszłą Niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza grupa modlitewna św. Ojca Pio. Także za tydzień będzie prowadzona zbiorka do puszek na Caritas.
  2. Jutro w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy obchodzić Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia adopcji dziecka poczętego i otoczenia go modlitwą przez najbliższe 9 miesięcy.
  3. Decyzją Księdza Biskupa ks. Piotr został przeniesiony do Kolegiaty św. Marcina w Opatowie. Wyrażamy słowa wdzięczności ks. Piotrowi za wszelkie dobro, które było udziałem naszej parafii podczas jego posługi. Życzymy wielu łask Bożych w pracy duszpasterskiej do której kieruje go Ksiądz Biskup. Miejsce ks. Piotra zajmie ks. dr Bartłomiej Krzos – wykładowca w WSD, którego witamy i życzymy wielu łask Bożych w posłudze w naszej wspólnocie.
  4. W czwartek, jak każdego 12-ego dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić przez wstawiennictwo bł. ks. Antoniego Rewery.
  5. Również w czwartek w naszej świątyni rozpoczną się Rekolekcje Ewangeliczne dla Małżeństw i Rodzin i zakończą w niedzielę Mszą św. o godz. 11.15. Szczegółowy program rekolekcji na naszej stronie internetowej, w gablocie oraz na ulotkach pod chórem.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!