V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Palmową – na każdej Mszy św. będziemy odczytywać Mękę Pana naszego Jezusa Chrystusa i święcić palmy. Młodzież ma w tym dniu zaproszenie na diecezjalne spotkanie na Rynku w Sandomierzu i uroczystą Mszę św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza o godz. 10.00 w Katedrze.
 2. Jutro przypada Uroczystość św. Józefa patrona naszej wspólnoty parafialnej. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Na Mszy św. odpustowej o godz. 18.00. Ks. Bp. Edward Frankowski z udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
 3. W środę na spotkanie po Mszy św. wieczorowej zapraszamy Lektorów.
 4. Zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej: 
  - W piątek o godz. 17.00 będzie miała miejsce w naszym kościele Stacyjna Droga Krzyżowa. Nie będzie drogi krzyżowej o godz. 16.30. dla dzieci.
  - W piątek Mszą św. o godz. 20.00 w kościele św. Ducha rozpocznie się Sandomierska Ekstremalna.
  - W sobotę ulicami Miasta przejdzie Sandomierska Droga Krzyżowa. Rozpocznie się koronką do Bożego Miłosierdzia w naszej świątyni o godz. 15.00 i zakończy w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godz. 8.30. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub w kancelarii. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna
 6. Panie z naszego „Caritasu” rozprowadzają Baranki Wielkanocne. Uzyskane środki finansowe będą przeznaczone na pomoc osobom chorym i starszym. Również przed ołtarzem bł. ks. Antoniego Rewery jest wystawiony kosz na dary dla potrzebujących.
 7. Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza osoby 60+ na Warsztaty Rękodzielnicze – ozdoby na stół wielkanocny. Wstęp wolny. Zapisy do 19 marca w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej, przy ul. Armii Krajowej 1. 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!