IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Dzisiaj rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzi ks. Marcin Hanus. 
  Plan rekolekcji na najbliższe dni:
  w poniedziałek:
  Msza św. z nauką ogólną o godz. 7.00 i 18.00
  O godz. 15.00 Msza św. z nauką dla chorych i udzielenie sakramentu chorych
  we wtorek: 
  Msza św. z nauką ogólną o godz. 7.00 i o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie rekolekcji. 
  Spowiedź we wtorek: 
  w godz. od 9.00 do 12.00
  w godz. od 16.00 do 18.00.
 2. W przyszłą niedzielę na spotkanie po Mszy św. o godz. 8.30 zaprasza grupa modlitewna św. Ojca Pio.
 3. Jutro, jak każdego 12-go dnia miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo bł. ks. Antoniego Rewery.
 4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. Natomiast Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.00. Kolejna Sandomierska Droga Stacyjna w parafii M.B. Królowej Polski w piątek o godz. 17.00.
 5. Młodzież klas trzecich gimnazjum przygotowująca się do sakramentu bierzmowania jest zaproszona na spotkanie w czwartek, piątek i sobotę. W piątek na spotkanie zapraszamy również rodziców kandydatów. Początek spotkań Mszą św. o godz. 18.00.
 6. Panie z naszego „Caritasu” rozprowadzają Baranki Wielkanocne oraz płyty z muzyką z filmu Dwie Korony o św. Maksymilianie Kolbe. Uzyskane środki finansowe będą przeznaczone na pomoc osobom chorym i starszym. Również przed ołtarzem bł. ks. Antoniego Rewery będzie wystawiony kosz na dary dla potrzebujących.
 7. Sandomierska Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się 23 marca o godz. 20.00 Mszą św. w kościele św. Ducha. Więcej informacji na stronie www.edk.org.pl
 8. Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu. Rodziców i uczniów zainteresowanych szkołą, która oprócz edukacji na wysokim poziomie, promuje też wartości w procesie wychowania i zapraszamy na dzień otwarty 22 marca do budynku szkoły na ul. św. Jadwigi Królowej w godzinach od 14-16.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd