ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY Z NAZARETU

  1. Jutro przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Msze święte w porządku niedzielnym.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30. Spowiedź chorych z racji na odbytą przed tygodniem wizytę zostaje odwołana.
  3. W piątek po Mszy św. wieczorowej na spotkanie zapraszamy młodzież z klas trzecich przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  4. W sobotę 6 stycznia będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego – zwaną popularnie Świętem Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na misje. Także w sobotę ok. godz. 12.30 dołączymy się do Orszaku Trzech Króli, który będzie szedł z parafii Podwyższenia Krzyża św. na Sandomierski Rynek. Prosimy, by ubrać się – lub założyć dodatki w kolorze żółtym. Do udziału i włączenie się w Orszak zapraszamy dzieci i młodzież z naszej parafii, jak i całe rodziny. Podczas tegorocznego Orszaku będzie prowadzona zbiórka charytatywna środków czystości i słodyczy dla Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie. Wyznaczeni wolontariusze Diecezjalnej Caritas będą kwestowali na rzecz dzieci i osób dorosłych przebywających w tej placówce. Każdy z nas uczestnicząc w Orszaku może włączyć się we wspólną pomoc i jako dar niesiony Dzieciątku Jezus może przekazać potrzebne środki dla osób potrzebujących (pasty do zębów, szampony, mydła, golarki jednorazowe, pianki do golenia, żele pod prysznic, proszki do prania i chemiczne środki czystości).
  5. W przyszłą niedzielę  o godz. 17.15 zapraszamy Koła Żywego Różańca na zmianę tajemnic różańcowych i wspólną modlitwę. 
  6. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską. Jest to czas modlitewnego spotkania z odwiedzaną Rodziną, jak też okazja do poruszania spraw związanych z naszą wiarą i życiem parafialnym. Niech na naszych stołach będzie obecny krzyż, woda święcona i Pismo święte. Osoby, które w danym dniu nie mogą przyjąć kapłana, prosimy o zgłoszenie i umówienie odpowiedniego terminu wizyty. Podczas trwania kolędy sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po rannej Mszy św. w godzinach od 8.00 do 8.30.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd