ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Dzisiaj na godz. 17.15 zapraszamy Koła Żywego Różańca na zmianę tajemnic różańcowych i wspólną modlitwę.
  2. W najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Sandomierzu.
  3. W czwartek jak każdego 12-ego dnia miesiąca będziemy się modlić na Mszy św. o godz. 18.00 przez wstawiennictwo bł. ks. Antoniego Rewery.
  4. W sobotę na spotkanie opłatkowe o godz. 10.00 w Domu bł. Antoniego Rewery zapraszamy scholę, ministrantów, lektorów i „Oazę”.
  5.  Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z III kl. Gimnazjalnych, odbędzie się w najbliższą sobotę 13 stycznia. rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18. Obecność obowiązkowa.
  6. W tym tygodniu zakończymy wizytę duszpasterską. Osoby, które nie mogły przyjąć Kapłana a chciałyby to uczynić prosimy o zgłoszenie i umówienie odpowiedniego terminu wizyty. Podczas trwania kolędy sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po rannej Mszy św. w godzinach od 8.00 do 8.30. (Plan kolędy)
  7. Centrum Ewangelizacji Św. Augustyna oraz Szkoła Nowej Ewangelizacji Gaudete zaprasza do  udziału w kursie „Nowe Życie”, który odbędzie  się w dniach 26-28 stycznia w Diecezjalnym Caritas przy ul. Opatowskiej. Jest to czas, który pomaga spotkać się z Żywym Bogiem, doświadczyć Jego miłości, odkryć prawdę o Nim i o tym, że ma On wspaniały plan dla Twojego życia. Kurs prowadzony jest w nowej formie, pełnej dynamiki i życia, która nie pozwala przejść obojętnie nad przekazem płynącym z Dobrej Nowiny. Kurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. Koszt wyżywienia oraz materiałów 50 zł. Więcej informacji na plakatach w gablotach parafialnych. Zapisy na stronie www.gaudete.org.pl

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!