XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj o godz. 17.15 zapraszamy Koła Różańcowe na zmianę tajemnic. Natomiast za tydzień na godz. 8.30 zapraszamy na Mszę św. Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Sandomierzu i spotkanie po Eucharystii. Także w przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski. Z tej okazji będzie organizowana zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
 2. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się Dekanalny kurs przedmałżeński w parafii pw. Nawrócenia św. Pawła w Sandomierzu Mszą św. o godz. 15.00. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.
 3. Najbliższa niedziela to Uroczystość ku czci bł. Wincentego Kadłubka, Patrona Diecezji i naszego Miasta. Rozpoczęcie obchodów o godz. 10.00 w kościele św. Michała, następnie odbędzie się tradycyjna procesja i uroczysta Msza św. w Katedrze.
 4. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej każdego dnia na godz. 17.30.
 5. W środę przypada w naszej parafii odpust ku czci św. Franciszka. Msze w tym dniu sprawowane będą wg. następującego porządku: 7.00 i 18.00 suma odpustowa - podczas której będziemy dziękować Bogu za dar osoby bł. ks. A. Rewery w 75. rocznicę jego męczeńskiej śmierci oraz za 70 lat posługi Sióstr ze Zgromadzenia Córek św. Franciszka Serafickiego w naszej wspólnocie parafialnej.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek  i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Chorych w sobotę będziemy odwiedzać od godziny 8.30.
 7. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania (klasy VII, II i III klasę gimnazjum).
 8. W najbliższą sobotę odbędzie się VII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Bogorii k/ Staszowa. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 9.30. Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnym pielgrzymowaniu– zapisy w zakrystii. Więcej informacji u ks. Marka Kulińskiego.
 9. Dziękujemy Urzędowi Miasta w Sandomierzu za wyremontowanie chodnika wzdłuż drogi przy pl. św. Wojciecha. Bóg zapłać.
 10. Jak co roku przed Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do modlitwy za zmarłych poprzez polecanie ich w wypominkach – tak jednorazowych jak i całorocznych. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i na stoliku pod chórem.
 11. Społeczna Szkoła Muzyczna w Sandomierzu zaprasza dzieci i młodzież do nauki gry na różnych instrumentach. Więcej informacji na plakacie zamieszczonym w gablocie oraz na naszej stronie internetowej.
 12. Burmistrz Sandomierza Pan Marek Bronkowski zachęca do udziału w akcji Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach, które realizuje projekty dotyczące wsparcia profilaktyki ukierunkowanej na wczesne wykrywanie raka piersi oraz wczesne wykrywanie raka szyjki macicy, współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Więceij informacji w zakładce zaproszenia

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!