XXIVNIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Jutro będziemy obchodzić święto Patrona dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Mszę św. w ich intencji oraz błogosławieństwo na godz. 18.00
  2. Siostry Służebniczki z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Tarnobrzegu w imieniu własnym oraz Mieszkańców w/w Domu wyrażają serdeczne podziękowania dla wszystkich Parafian, którzy w ubiegłą niedzielę kupując pierniczki wsparli działalność Domu. Bóg zapłać.
  3. W piątek na godz. 17.00 zaprasza do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu Grupa Modlitewna św. O. Pio.
  4. W pierwszą sobotę października (tj. 7 października), odbędzie się VII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Bogorii k/ Staszowa. Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnym pielgrzymowaniu– zapisy w zakrystii.
  5. Wydział Zamiejscowy KUL w Stalowej Woli informuje, że prowadzi studia na następujących kierunkach: Inżynieria materiałowa, Inżynieria środowiska, Pedagogika, Praca socjalna, Prawo i Socjologia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji znaleźć można w Internecie pod hasłem „KUL Stalowa Wola”.
  6. Diecezjalne Studium Życia Rodziny w Sandomierzu zaprasza kandydatów na nowy rok akademicki 2017/2018. Słuchaczami Studium mogą być: młodzież z ukończoną szkołą średnią, studenci, małżonkowie i samotni, rodzice i wychowawcy, katecheci i nauczyciele, pracownicy służby zdrowia. Studium trwa dwa lata; zajęcia są od października do czerwca, odbywają się w soboty, dwa razy w miesiącu i są bezpłatne. Zgłoszenia do 20 września 2017 r. na adres Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w Sandomierzu.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!