XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Obchodzimy dzisiaj XVI Dzień Papieski przeżywany pod hasłem: „Idźmy na przód z nadzieją”. Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza grupa modlitewna św. O. Pio.
  3. W czwartek jak każdego 12-tego dnia miesiąca będziemy się modlić przez wstawiennictwo bł. ks. Antoniego Rewery na Mszy św. o godz. 18.00.
  4. W piątek przypada dzień imienin ks. bpa Edwarda Frankowskiego. W swoich modlitwach pamiętajmy o Czcigodnym Solenizancie.
  5. W sobotę przypada Dzień Edukacji Narodowej – na różańcu o godz. 17.30 będziemy modlić się w intencji nauczycieli, wychowawców oraz za wszystkie osoby związane z oświatą.
  6. Jak można zauważyć wróciła na swoje miejsce po renowacji obudowa tabernakulum. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i szczególnym sponsorom za włożone środki finansowe. W intencji ofiarodawców będzie sprawowana Msza św. 29 października o godz. 18.00. W minionym tygodniu przekazaliśmy do renowacji pelikana ze szczytu tabernakulum. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  7. Jak co roku przed Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do modlitwy za zmarłych poprzez polecanie ich w wypominkach – tak jednorazowych jak i całorocznych. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i na stoliku pod chórem.
  8. Przypominamy o wpłatach na wywóz śmieci z Cmentarza Katedralnego. Mile widziane są także ofiary na pokrycie kosztów budowy alejek. 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd