XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W przyszłą Niedzielę na Mszę św. o 8.30 zaprasza grupa modlitewna św. Ojca Pio Natomiast rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii zapraszamy na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.15.
  2. We wtorek,  jak każdego 12-ego dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić przez wstawiennictwo bł. ks. Antoniego Rewery.
  3. Po każdej Mszy św.  można nabyć pierniczki pieczone przez Siostry w klasztornej kuchni. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie prowadzony przez Siostry Służebniczki w Tarnobrzegu - Mokrzyszowie. Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej akcji.
  4. Zbiórka kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów we wtorek o godz. 18.30. „Oaza” ma swoje spotkania w piątek o 18.30 po Mszy św. Natomiast próby scholii młodszej w sobotę o godz. 9.00. W szczególny sposób zachęcamy dzieci i młodzież, która w tym roku przygotowuje się do przyjęcia sakramentów Eucharystii i Bierzmowania o włączenie się w życie parafii i istniejących grup duszpasterskich, by w ten sposób umacniać i ożywiać wspólnie przeżywaną łączność z Chrystusem.
  5. Wydział Zamiejscowy KUL w Stalowej Woli informuje, że prowadzi studia na następujących kierunkach: Inżynieria materiałowa, Inżynieria środowiska, Pedagogika, Praca socjalna, Prawo i Socjologia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji znaleźć można w Internecie pod hasłem „KUL Stalowa Wola”.
  6. W dniach od 15-17 września w Nowej Dębie odbędzie się 20. Spotkanie Młodych diecezji sandomierskiej. Program spotkania można znaleźć w zakładce zaproszenia. Więcej informacji u ks. Marka Bednarza.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd