XII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić w obronie życia.
 2. W czwartek przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, ofiary złożone na tacę zostaną przekazane na Stolicę Apostolską. Msze św. sprawowane będą o godz. 7.00 i 18.00. Na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencji ks. Piotra w dniu jego imienin.
 3. Decyzją Księdza Biskupa po pięciu latach posługi w naszej parafii odchodzi ks. Stanisław. Wyrażamy słowa wdzięczności ks. Stanisławowi za wszelkie dobro, które było udziałem naszej parafii podczas jego posługi. Życzymy wielu łask Bożych w pracy duszpasterskiej do której kieruje go Ksiądz Biskup. Miejsce ks. Stanisława zajmie ks. Marek Bednarz. Msza św. w intencji Ks. Stanisława będzie sprawowana w czwartek o godz. 18.00.
 4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godz. 8.30. Ze względu na pierwszą sobotę miesiąca kancelaria będzie czynna do godz. 8.30.
 5. W najbliższą niedzielę o 17.15 zmiana tajemnic różańcowych i o 17.30 nabożeństwo różańcowe.
 6. Tradycją poprzednich lat, jutro rozpoczynamy wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży zaangażowanych w grupy, ruchy i stowarzyszenia w naszej parafii. Tegorocznym miejscem odpoczynku dla dzieci i młodzieży są Ustrzyki Górne. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za dofinansowanie tego wyjazdu.
 7. Od soboty rozpoczęły się turnusy „Oazowe” dla dzieci i młodzieży. Także z naszej parafii 3 osoby biorą udział w tegorocznych rekolekcjach Ruchu „Światło – Życie”.
 8. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna:
  we wtorki i czwartki w godzinach od 16.30-17.30,
  w sobotę od godz. 8.00 do godz. 9.00, natomiast sprawy pilne można zgłaszać codziennie po porannej Mszy św.
 9. Rozpoczął się czas wakacji i letniego wypoczynku. Pamiętajmy, że podczas przybywania do świątyń czy to w celach turystycznych czy też przychodząc na Mszę św. lub nabożeństwa obowiązuje nas stosowny strój – odpowiedni do odwiedzanych miejsc.
 10. Zapraszamy na dwudniową jubileuszową pielgrzymkę do Gietrzwałdu z noclegiem w pokamedulskim klasztorze w Wigrach. W programie również Sokółka - miejsce cudu Eucharystycznego. Pielgrzymka odbędzie się od 22 do 23 lipca. Koszt 250 zł. Zapisy: ks. Marek Kuliński.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!