XI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 18.00 połączone z błogosławieństwem dzieci i poświęceniem wianków, ziół, kwiatów. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia w czasie trwania oktawy.
  2. Wyrażamy słowa wdzięczności tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała: Siostrze Emilii i wszystkim wspomagającym ją w przygotowaniu ołtarza, osobom niosącym feretrony, chorągwie i krzyż. Dzieciom i rodzicom za czynne, uświetniające uczestnictwo w procesji. Dziękujemy Sponsorom – Sympatykom naszej parafii za ufundowanie i przygotowanie bukietów do ołtarza. Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu w piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Natomiast w sobotę będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. Zbliża się koniec roku szkolnego. W najbliższą środę zapraszamy przedszkolaki o godz. 9.30. W piątek o godz. 8.00 Msza św. dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych i dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1, a o godz. 9.00 dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2
  6. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego w czwartek o godz. 17.30.
  7. W sobotę 24 czerwca zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza, Scholę młodszą i starszą, Oazę oraz rodziców na wspólne ognisko, które odbędzie się na terenie Domu Rekolekcyjnego o godz. 14.00.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd