XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych, a następnie nabożeństwo różańcowe.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30.
  3. W przyszłą niedzielę 9 lipca Caritas Diecezji Sandomierskiej zaprasza na Dzień Otwarty Stacji Opieki Caritas w Sandomierzu, w godz. od 11.00 do 15.00.  W Budynku Caritasu będzie można m. in. wykonać bezpłatne badania, zasięgnąć porady pielęgniarskiej, zapoznać się ofertą usług. 
  4. Także za tydzień - w niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej będziemy gościć ks. Pawła Bieleckiego, misjonarza pracującego na Kubie. 
  5. Studium Życia Rodzinnego zaprasza na rok akademicki 2017/2018. Tematyka studium obejmuje: wiedzę z zakresy teologii, psychologii, pedagogiki, odpowiedzialnego rodzicielstwa i komunikacji w małżeństwie. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w sobotę i są bezpłatne. 
  6. We wtorek przypada rocznica sakry i ingresu ks. bpa Krzysztofa Nitkiewicza. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Księdzu Biskupie.
  7. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i czwartki w godzinach od 16.30-17.30, w sobotę od 8.00 do 9.00, natomiast sprawy pilne można zgłaszać codziennie po porannej Mszy św.
  8. Zapraszamy na dwudniową jubileuszową pielgrzymkę do Gietrzwałdu z noclegiem w pokamedulskim klasztorze w Wigrach. W programie również Sokółka - miejsce cudu Eucharystycznego. Pielgrzymka odbędzie się od 22 do 23 lipca. Koszt 250 zł. Zapisy: ks. Marek Kuliński.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd