V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych o godz. 16.45. Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na pokrycie kosztów ogrzewania naszej świątyni.
 2. W najbliższy piątek zapraszamy młodzież klas pierwszych i drugich gimnazjum na kolejne spotkanie formacyjne przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania. Rozpoczęcie o godz. 18.00 Mszą świętą.
 3. W przyszłą niedzielę na spotkanie i Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza Stowarzyszenie WSD.  Także w przyszłą niedzielę będziemy prowadzić zbiórkę do puszek na rzecz Państwa Lipińskich z ul. Zamiejskiej, którzy stracili swój dom i dorobek życia podczas wybuchu gazu. Gorąco zachęcamy do wsparcia naszych współparafian.
 4. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Palmową – na każdej Mszy św. będziemy odczytywać Mękę Pana naszego Jezusa Chrystusa i święcić palmy. Młodzież ma w tym dniu zaproszenie na diecezjalne spotkanie na Rynku w Sandomierzu i uroczystą Mszę św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza o godz. 10.00 w Katedrze.
 5. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godz. 8.30. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub w kancelarii. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 6. Zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej:
  W piątek o godz. 17.00 będzie miała miejsce w naszym kościele Stacyjna Droga Krzyżowa. Nie będzie drogi krzyżowej o godz. 16.30. dla dzieci.
  W sobotę ulicami Miasta przejdzie Sandomierska Droga Krzyżowa. Rozpocznie się koronką do Bożego Miłosierdzia w Bazylice Katedralnej o godz. 15.00 i zakończy w naszym kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. W dniach od 28 kwietnia do 1 maja 2017 w Liceum Ogólnokształcącym Zakonu Pijarów w Krakowie odbędzie się Kongres Duchowości Młodych. Kongres jest dla wszystkich, którzy chcą żyć mocniej wiarą i poszukują odpowiedzi na takie pytania jak: Kim jest dla mnie Jezus Chrystus? Jak doświadczyć Jego obecności w moim życiu? Więcej informacji na stronie: www.inspirowani.pl.
 8. Panie z naszego „Caritasu” rozprowadzają Baranki Wielkanocne. Uzyskane środki finansowe będą przeznaczone na pomoc osobom chorym i starszym. Również przed ołtarzem bł. ks. Antoniego Rewery jest wystawiony kosz na dary dla potrzebujących.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!