IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. W przyszłą niedzielę na zmianę tajemnic różańcowych zapraszamy Koła Żywego Różańca na godz. 16.45. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na pokrycie kosztów ogrzewania naszej świątyni.
  2. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę 8 kwietnia. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub w kancelarii.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej Stacyjnej, która będzie miała miejsce w parafii św. Pawła. w piątek o godz. 17.00. W naszej parafii Droga Krzyżowa o godz. 16.30 dla dzieci ,a o 17.15 dla dorosłych. Gorzkie żale w niedziele o godz. 17.00.
  4. Panie z naszego „Caritasu” rozprowadzają Baranki Wielkanocne. Uzyskane środki finansowe będą przeznaczone na pomoc osobom chorym i starszym. Również przed ołtarzem bł. ks. Antoniego Rewery jest wystawiony kosz na dary dla potrzebujących.
  5. Sandomierska Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się 31 marca o godz. 20.00 Mszą św. w kościele św. Ducha. Więcej informacji na naszej stronie internetowej i w zakrystii.
  6. Rekolekcje Wielkopostne Kół Żywego Różańca Diecezji Sandomierskiej odbędą się w dniach od 31 marca do 2 kwietnia. Koszt 110 zł. Więcej informacji w zakrystii i na naszej stronie internetowej.
  7. Diecezjalny Duszpasterz Niesakramentalnych Związków Małżeńskich Diecezji Sandomierskiej zaprasza na rekolekcje w dniach 8-9 kwietnia 2017 roku w Domu Rekolekcyjnym na p. św. Wojciecha 4. Zapisy do 3 kwietnia 2017 roku.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!