III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz chorej Juli cierpiącej na deformację twarzoczaszki. Zebrane pieniądze mają pomóc pokryć koszty operacji w USA.
  2. Jutro przypada Uroczystość św. Józefa patrona naszej wspólnoty parafialnej. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Na Mszy św. odpustowej o godz. 18.00. Ks. Bp. Krzysztof Nitkiewicz udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
  3. W sobotę 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencji obrony życia, jak też dokonamy adopcji dziecka poczętego. Natomiast na godz. 11.00 zapraszamy na Mszę św. rozpoczynającą III Synod Diecezji Sandomierskiej.
  4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. Natomiast Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.00. Kolejna Sandomierska Droga Stacyjna - w parafii Katedralnej w piątek o godz. 17.00. Także w piątek o godz. 17.00 rozpocznie się w kościele Św. Ducha w Sandomierzu spowiedź święta połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu – „24 godziny dla Pana”. Zakończy się w sobotę o 17.00.
  5. Od przyszłej niedzieli Panie z naszego „Caritasu” będą rozprowadzać Baranki Wielkanocne. Uzyskane środki finansowe będą przeznaczone na pomoc osobom chorym i starszym. Również przed ołtarzem bł. ks. Antoniego Rewery będzie wystawiony kosz na dary dla potrzebujących.
  6. Sandomierska Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się 31 marca o godz. 20.00 w kościele św. Ducha. Więcej informacji na naszej stronie internetowej i w zakrystii.
  7. Rekolekcje Wielkopostne Kół Żywego Różańca Diecezji Sandomierskiej odbędą się w Radomyślu nad Sanem w dniach od 31 marca do 2 kwietnia. Koszt 110 zł.Więcej informacji w zakrystii i na naszej stronie internetowej. 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd