V Niedziela Zwykła

  1. Dzisiejsza taca zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania.
  2. Również dzisiaj zapraszamy Koła Żywego Różańca na spotkanie i wspólny różaniec o godz. 17.15.
  3. W liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes 11 lutego 2021 r. (czwartek) będziemy obchodzili XXIX Światowy Dzień Chorego. Zachęcamy wszystkie osoby chore, pracowników służby zdrowia, opiekunów i wolontariuszy do uczestnictwa we Mszy Świętej o godz. 12.00 pod przewodnictwem Ks. Bpa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza z Kościoła Ducha Świętego w Sandomierzu ul. Opatowska 10 poprzez transmisje na żywo w Radio Kielce na falach 101,4 MHz i na Diecezjalnej Stronie http://www.diecezjasandomierska.pl. W tym roku ze względu na Pandemię COVID 19 zapraszamy tylko Kapelanów Szpitala z jednym przedstawicielem Służby Zdrowia (lekarz lub pielęgniarka). Zaproszenie skierował ks. Bogdan Pitucha Dyrektor naszego diecezjalnego „Caritas”.
  4. W naszym kościele w tym dniu – czwartek - osoby chore zapraszamy na Mszę św. z Sakramentem Chorych o godz. 16.00.
  5. W piątek, jak każdego 12-go dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić przez wstawiennictwo bł. ks. Antoniego Rewery.
  6. W najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 i spotkanie po Eucharystii zapraszamy Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Sandomierzu. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2021 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!