III NIEDZIELA ADWENTU

  1. Dzisiaj w kościele św. Michała o godz. 18.00 odbędzie się uroczyste przekazanie Światełka Betlejemskiego.
  2. Prosimy o zgłaszanie osób, które chcą przystąpić do Sakramentu Pokuty i Komunii św. przed Świętami Bożego Narodzenia. Wizytę u tych osób zaplanowaliśmy na sobotę od godz. 8.30.
  3. Plan wizyty duszpasterskiej zostanie przedstawiony w najbliższą niedzielę oraz będzie widniał na naszej stronie internetowej.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone na ogrzewanie naszej świątyni.
  5. W najbliższą sobotę na placu Caritas Diecezji Sandomierskiej przy ul. Trześniowskiej 13 (przy Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn) o godz. 16-tej odbędzie się inauguracja Żywej Szopki. Zapraszamy rodziny z małymi dziećmi do odwiedzania Żywej Szopki przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia. Po inauguracji odbędzie Wigilia z Bezdomnymi mężczyznami z udziałem Ks. Bpa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza.
  6. Na początku adwentu zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny, będziemy się nimi przełamywać i składać życzenia podczas wieczerzy wigilijnej. Można je nabywać u Sióstr pracujących w naszej parafii.
  7. Nasz parafialny „Caritas” rozprowadza świece wigilijne, świecę tę zapalimy na wigilijnym stole, a w czasie świąt odwiedzając groby naszych bliskich zmarłych będziemy mogli zostawić ją na znak naszej wspólnoty z nimi. 
  8. Tradycją poprzednich lat organizujemy 24 grudnia wigilię dla osób samotnych z naszej parafii. Zapisy dla chętnych w zakrystii i kancelarii.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!