III NIEDZIELA ADWENTU

  1. Dzisiaj w kościele św. Michała o godz. 18.00 odbędzie się uroczyste przekazanie Światełka Betlejemskiego.
  2. Prosimy o zgłaszanie osób, które chcą przystąpić do Sakramentu Pokuty i Komunii św. przed Świętami Bożego Narodzenia. Wizytę u tych osób zaplanowaliśmy na sobotę od godz. 8.30.
  3. Plan wizyty duszpasterskiej zostanie przedstawiony w najbliższą niedzielę oraz będzie widniał na naszej stronie internetowej.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone na ogrzewanie naszej świątyni.
  5. W najbliższą sobotę na placu Caritas Diecezji Sandomierskiej przy ul. Trześniowskiej 13 (przy Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn) o godz. 16-tej odbędzie się inauguracja Żywej Szopki. Zapraszamy rodziny z małymi dziećmi do odwiedzania Żywej Szopki przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia. Po inauguracji odbędzie Wigilia z Bezdomnymi mężczyznami z udziałem Ks. Bpa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza.
  6. Na początku adwentu zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny, będziemy się nimi przełamywać i składać życzenia podczas wieczerzy wigilijnej. Można je nabywać u Sióstr pracujących w naszej parafii.
  7. Nasz parafialny „Caritas” rozprowadza świece wigilijne, świecę tę zapalimy na wigilijnym stole, a w czasie świąt odwiedzając groby naszych bliskich zmarłych będziemy mogli zostawić ją na znak naszej wspólnoty z nimi. 
  8. Tradycją poprzednich lat organizujemy 24 grudnia wigilię dla osób samotnych z naszej parafii. Zapisy dla chętnych w zakrystii i kancelarii.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!