XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo różańcowe.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Natomiast chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godz. 8.30. Ze względu na pierwszą sobotę miesiąca kancelaria będzie czynna do godz. 8.30.
  3. Tradycją poprzednich lat, w pierwszym tygodniu wakacji dzieci i młodzież zaangażowana w grupy, ruchy i stowarzyszenia w naszej parafii udała się na wypoczynek do Kalwarii Pacławskiej. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za dofinansowanie tego wyjazdu.
  4. Od jutra rozpoczynają się turnusy „Oazowe” dla dzieci i młodzieży. Także z naszej parafii 4 osoby biorą udział w tegorocznych rekolekcjach Ruchu „Światło – Życie”.
  5. Zapraszamy do udziału w XXXV pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 4-12 sierpnia. Będzie ona przebiegała pod hasłem: „Wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu, Zbawicielu moim”. Zapisy przyjmowane są w Kancelarii i zakrystii. Koszt 100 zł od osoby.
  6. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna:

we wtorki i czwartki w godzinach od 16.30-17.30,

w sobotę od godz. 8.00 do godz. 9.00, natomiast sprawy pilne można zgłaszać codziennie po porannej Mszy św.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!