XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych, a następnie nabożeństwo różańcowe.
  2. Jutro na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić w obronie życia.
  3. W piątek przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, ofiary złożone na tacę zostaną przekazane na Stolicę Apostolską. Msze św. sprawowane będą o godz. 7.00 i 18.00. Na Mszy św. wieczorowej bedziemy się modlić w intencji ks. Piotra, w dniu jego imienin. 
  4. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna: we wtorki i czwartki w godzinach od 16.30-17.30; w sobotę od godz. 8.00 do godz. 9.00, natomiast sprawy pilne można zgłaszać codziennie po porannej Mszy św.
  5. Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Diecezji Sandomierskiej zaprasza małżonków i całe rodziny na XI Diecezjalną Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Św. Krzyż w niedzielę 1 lipca br. Rozpoczęcie Drogi krzyżowej w intencji małżonków w kościele w Nowej Słupi o godzinie 9.30. Uroczysta Msza święta w Bazylice o godzinie 12.00. Zapraszamy. 
  6. Rozpoczął się czas wakacji i letniego wypoczynku. Pamiętajmy, że podczas przybywania do świątyń czy to w celach turystycznych czy też przychodząc na Mszę św. lub nabożeństwa obowiązuje nas stosowny strój – odpowiedni do odwiedzanych miejsc.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!