IX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej, o godz. 17.15 zapraszamy na zmianę tajemnic różańcowych.
  2. W przyszłą niedzielę na spotkanie i Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu.
  3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 18.00 połączone z błogosławieństwem dzieci i poświęceniem wianków, ziół, kwiatów. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia w czasie trwania oktawy.
  4. Wyrażamy słowa wdzięczności tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała: Księdzu Bartłomiejowi i wspólnocie Neokatechumenalnej i wszystkim wspomagającym w przygotowaniu ołtarza, osobom niosącym feretrony, chorągwie i krzyż. Dzieciom i rodzicom za czynne, uświetniające uczestnictwo w procesji. Dziękujemy Sponsorom – Sympatykom naszej parafii za ufundowanie i przygotowanie bukietów do ołtarza. Bóg zapłać.
  5. W tym tygodniu w piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. 9 czerwca (w sobotę) zapraszamy na IX Papieski Rajd Rowerowy z Sandomierza do Sandomierz. Trasa rajdu liczy 35 kilometrów i wiedzie przez Obrazów, Śmiechowice, Żuków, Samborzec, Skotniki i zakończy się na Bulwarze im. Marszałka Piłsudskiego. Zachęcamy do udziału. Zgłoszenia w MOSiR i w dniu rajdu.
  7. W najbliższą niedzielę: z naszego kościoła wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 15.00 i zakończy Piknikiem Rodzinnym w kompleksie rekreacyjnym przy ul. Żółkiewskiego. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na wspólne świętowanie.W tym dniu na terenie Rynku w Sandomierzu oraz w Kompleksie Rekreacyjnym przy ul. Żółkiewskiego odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców pod nazwą „Dzień Dawcy Szpiku w Sandomierzu”. Wszystkie zdrowe osoby, w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych Fundacji DKMS. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami bycia potencjalnym dawcą szpiku oraz ewentualnej rejestracji
  8. Diecezjalne Studium Organistowskie przy Instytucie Teologicznym w Sandomierzu ogłasza nabór na nowy rok akademicki 2018/2019. Zajęcia Studium Organistowskiego odbywają się w soboty. 
  9. Duszpasterstwo dzieci i młodzieży informuje, że są jeszcze wolne miejsca na turnusach formacyjno - edukacyjnych przeznaczonych dla ministrantów, scholanek i uczestników innych grup działających przy parafiach - „Wakacje z wartościami” w Radomyślu nad Sanem i Górach Stołowych. Zapraszamy. Kontakt . ks. Marian Bolesta tel. –513080701
  10. Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w wakacyjnych rekolekcjach Ruchu „Światło -Życie” – „Oaza”, które będą się odbywały w ośrodkach znajdujących się w Bieszczadach. Więcej informacji u ks. Marka Bednarza.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!