IX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej, o godz. 17.15 zapraszamy na zmianę tajemnic różańcowych.
  2. W przyszłą niedzielę na spotkanie i Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu.
  3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 18.00 połączone z błogosławieństwem dzieci i poświęceniem wianków, ziół, kwiatów. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia w czasie trwania oktawy.
  4. Wyrażamy słowa wdzięczności tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała: Księdzu Bartłomiejowi i wspólnocie Neokatechumenalnej i wszystkim wspomagającym w przygotowaniu ołtarza, osobom niosącym feretrony, chorągwie i krzyż. Dzieciom i rodzicom za czynne, uświetniające uczestnictwo w procesji. Dziękujemy Sponsorom – Sympatykom naszej parafii za ufundowanie i przygotowanie bukietów do ołtarza. Bóg zapłać.
  5. W tym tygodniu w piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. 9 czerwca (w sobotę) zapraszamy na IX Papieski Rajd Rowerowy z Sandomierza do Sandomierz. Trasa rajdu liczy 35 kilometrów i wiedzie przez Obrazów, Śmiechowice, Żuków, Samborzec, Skotniki i zakończy się na Bulwarze im. Marszałka Piłsudskiego. Zachęcamy do udziału. Zgłoszenia w MOSiR i w dniu rajdu.
  7. W najbliższą niedzielę: z naszego kościoła wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 15.00 i zakończy Piknikiem Rodzinnym w kompleksie rekreacyjnym przy ul. Żółkiewskiego. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na wspólne świętowanie.W tym dniu na terenie Rynku w Sandomierzu oraz w Kompleksie Rekreacyjnym przy ul. Żółkiewskiego odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców pod nazwą „Dzień Dawcy Szpiku w Sandomierzu”. Wszystkie zdrowe osoby, w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych Fundacji DKMS. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami bycia potencjalnym dawcą szpiku oraz ewentualnej rejestracji
  8. Diecezjalne Studium Organistowskie przy Instytucie Teologicznym w Sandomierzu ogłasza nabór na nowy rok akademicki 2018/2019. Zajęcia Studium Organistowskiego odbywają się w soboty. 
  9. Duszpasterstwo dzieci i młodzieży informuje, że są jeszcze wolne miejsca na turnusach formacyjno - edukacyjnych przeznaczonych dla ministrantów, scholanek i uczestników innych grup działających przy parafiach - „Wakacje z wartościami” w Radomyślu nad Sanem i Górach Stołowych. Zapraszamy. Kontakt . ks. Marian Bolesta tel. –513080701
  10. Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w wakacyjnych rekolekcjach Ruchu „Światło -Życie” – „Oaza”, które będą się odbywały w ośrodkach znajdujących się w Bieszczadach. Więcej informacji u ks. Marka Bednarza.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Our website is protected by DMC Firewall!