UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00, natomiast chorych w sobotę będziemy odwiedzać od godz. 8.30.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych i zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej.
  4. W czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna rozpocznie się od kościoła Podwyższenia Krzyża św. Mszą św. o godz. 9.30 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ordynariusza. Procesja przejdzie ulicą Mickiewicza i zakończy się przed Seminarium Duchownym. Zapraszamy wszystkich, do udziału w procesji. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów. W szczególny sposób zapraszamy przedstawicieli grup i wspólnot modlitewnych naszej parafii do niesienia feretronów i chorągwi świętych związanych z naszym kościołem. Koordynatorem jest ksiądz Bartłomiej. Porządek Mszy św. w naszym kościele: 7.00,8.30,18.00.
  5. W minionym tygodniu została naprawiona instalacja odgromowa naszej świątynni. 
  6. W piątek ze względu na trwającą Oktawę Bożego Ciała nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Od piątku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe każdego dnia o godz. 17.30.
  8. Jubileusz Rodzin Diecezji Sandomierskiej odbędzie się 2 czerwca na stadionie szkoły Mistrzostwa Sportowego ul. Żeromskiego 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim o godzinie 10.00 polową Mszą świętą. Jest to świętowanie rodzin z całej diecezji z okazji 200-lecia jej istnienia.
  9. Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w wakacyjnych rekolekcjach Ruchu „Światło -Życie” – „Oaza”, które będą się odbywały w ośrodkach znajdujących się w Bieszczadach. Więcej informacji u ks. Marka Bednarza.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd