Już po raz szósty zakończenie roku szkolnego zostało zwieńczone spływem kajakowym. Grupa ponad czterdziestu osób z naszej parafii i parafii katedralnej oraz sympatyków naszych wspólnot parafialnych popłynęło na kajakach siedemnastokilometrowym odcinkiem na Tanwi. Pogoda była idealna i humory bardzo dobre. Tradycyjnie zakończenie spływu odbyło się przy wielkim grillu. 

 Kajaki  kajaki2

 

 

Pielgrzymka czerwiec19Natomiast od piątku do niedzieli grupa pielgrzymkowa pod przewodnictwem ks. Marka Kulińskiego nawiedzała sanktuaria i kościoły Licheniu, Wambierzycach na Górze św. Anny. Pełni duchowych doświadczeń pielgrzymi nie odczuwali trudów przebytych kilometrów.

 

 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2020 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd