XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj obchodzimy rocznicę poświęcenia własnego Kościoła. Jest to okazja do wyrażania Bogu wdzięczności za świątynię w której się modlimy, jak też do modlitwy za całą wspólnotę parafialną.
  2. W środę przypada wspomnienie św. Judy Tadeusza patrona Ks. Tadeusza. Prosimy o modlitwę w intencji Solenizanta na Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy świętych będzie następujący: 7.00, 8.30, 10.00, 11.15, 13.00, 15.00 i 18.00. Z powodu wprowadzanych obostrzeń nie będą sprawowane Msze św. na cmentarzach w naszym mieście. Natomiast 2 listopada będizemy modlić się na Cmentarzu Katedralnym po Mszy św. o gfodz. 10.00 w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących przepisów. 
  4. Przez cały miesiąc listopad można uzyskać odpust zupełny ofiarowany w intencji zmarłych. Warunki jakie trzeba spełnić to: Stan łaski uświęcającej, Przyjęcie Komunii świętej, Odmówienie modlitwy (np. "Ojcze nasz" i "Zdrowaś Mario") w intencjach Ojca Świętego, Odwiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych
  5. W miesiącu październiku zapraszamy na modlitwę różańcową codziennie o godz. 17.30.
  6. Jak co roku przed Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do modlitwy za zmarłych poprzez polecanie ich w wypominkach – tak jednorazowych jaki całorocznych. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i na stoliku pod chórem. 
  7. Przypominamy o wpłatach na wywóz śmieci z Cmentarza Katedralnego. Można ich dokonywać również na konto parafialne podając lokalizację grobowca:
    Nr Konta parafialnego w Banku PEKAO SA: 76 1240 2786 1111 0000 3684 6810

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2021 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd