XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo różańcowe.
  2. W sobotę o godz. 18.00 odbędzie się Msza św. w intencji ofiar ludobójstwa Polaków z Wołynia i Małopolski Wschodniej dokonanego w czasie II wojny światowej przez nacjonalistów ukraińskich spod znaku UPA. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie na Cmentarzu Katedralnym przy pomniku upamiętniającym te wydarzenia
  3. W niedzielę, jak każdego 12. dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić przez wstawiennictwo bł. ks. A. Rewery.
  4. Dzisiaj o godz. 19:00 odbędzie się koncert inauguracyjny II Festiwal „Ucho igielne” – Letni Festiwal Muzyki Sakralnej w Sandomierzu i jego okolicach, w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus zatytułowany „W 80 minut dookoła świata”. Po koncercie zapraszamy na wieczorne zwiedzanie bazyliki katedralnej. Szczegółowy program Festiwalu „Ucho igielne” dostępny na stronie Fundacji im. Edwarda Kusztala.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii. Tygodnik Niedziela proponuje krótkie wycieczki do miejsc, poza głównym szlakiem turystycznym w naszej diecezji. W każdym tygodniu będą publikowane informacje o miejscu, do którego warto wybrać się chociażby w niedzielne popołudnie. W wakacyjnym cyklu również prezentowane są skarby Muzeum Diecezjalnego w Sandomierzu, dlatego zachęcamy wybrać się osobiście i zapoznać się z prezentowanymi cennymi przedmiotami.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2020 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd