IV Niedziela Wielkanocna

 1. W środę na spotkanie po Mszy św. wieczorowej zapraszamy dzieci obchodzące I Rocznicę Komunii Świętej.
 2. W przyszłą niedzielę: 
  - na Mszę św. o godz. 8.30 i spotkanie zaprasza grupa św. Ojca Pio.
  - natomiast na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klas III z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii św. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek od godz. 18.30.
 3. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17.30.
 4. W ostatnich dniach udało się nam oddać do długo wyczekiwanej renowacji żyrandol i wieczną lampkę z prezbiterium naszego kościoła. Dziękujemy Rodzicom ubiegłorocznych dzieci komunijnych za złożoną ofiarę na ten cel. Bóg zapłać.
 5. Biskup Sandomierski Krzysztof Nitkiewicz zaprasza wszystkich na dzień 9 czerwca bieżącego roku na uroczyste obchody 20 tej rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Sandomierzu. O godzinie 9.00 przy parafii św. Józefa w Sandomierzu przy akompaniamencie orkiestr dętych wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny, który ulicami starego miasta dotrze na Błonia Sandomierskie pod krzyż papieski, gdzie o godzinie 9.45 wraz ze zgromadzoną młodzieżą przeżywającą diecezjalne dni młodych rozpocznie się finał konkursu wiedzy o św. Janie Pawle II. O godzinie 11.00 będzie miała miejsce uroczysta Msza Święta, a następnie piknik rodzinno-młodzieżowy z wieloma atrakcjami m.in. pokaz sprzętu wojskowego, występ Rycerstwa sandomierskiego, Koncert Orkiestry Wojskowej itp.
 6. Zapraszamy na trzydniową pielgrzymkę do sanktuariów Maryjnych w Wambierzycach, Licheniu oraz Św. Józefa w Kaliszu. W programie Góra Św. Anny, Henryków, Krzeszów, Legnica i Lubiąż. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 21 – 23 czerwca. Koszt 340 zł. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marka Kulińskiego.
 7. Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w wakacyjnych rekolekcjach Ruchu „Światło -Życie” – „Oaza”, które będą się odbywały w ośrodkach znajdujących się w Bieszczadach. Więcej informacji u ks. Marka Bednarza lub na naszej stronie internetowej.
 8. Katolicka Szkoła Podstawowa i Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej  w Sandomierzu zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi w najbliższy czwartek 16 maja w godz. od 10:00 do 13:00. 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2020 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Our website is protected by DMC Firewall!