XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Radomyślu nad Sanem odbędzie się wspólne dziękczynienie za jubileuszowy dar modlitwy Jerycha różańcowego. Rozpoczęcie czuwaniem o godz. 16.30. Następnie uroczysta Msza św. o godz. 18.00 a po niej Agapa.
  2. W środę przypada wspomnienie św. Krzysztofa. Jest to dzień imienin Ks. Bpa Ordynariusza. W naszych modlitwach pamiętajmy o czcigodnym solenizancie. W dniu tym na Mszy św. wieczorowej będziemy modlić się w intencjach obrony życia a po niej błogosławić pojazdy.
  3. W sobotę w Domu Bł. Ks. A. Rewery odbędzie się konferencja poświęcona osobom o. Wojciecha Szlenzaka kapelena AK i ks. Zygmunta Niewadziego pielęgnującego pamięć ofiar bitwy pod Pielaszowem, jest ona organizowana przez IPN w Kielcach i naszą parafię. Początek o godz. 16.00
  4. W niedzielę po Mszy Świętej Wieczorowej (ok. godz. 18.45) w naszej świątyni wystąpi Chór Męski Towarzystwa Śpiewaczego „Lira” im. Stefana Wasiaka w Warszawie z Koncertem Muzyki Sakralnej dyrygent: Marcin Cmiel. Zapraszamy wstęp wolny.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Our website is protected by DMC Firewall!