XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Radomyślu nad Sanem odbędzie się wspólne dziękczynienie za jubileuszowy dar modlitwy Jerycha różańcowego. Rozpoczęcie czuwaniem o godz. 16.30. Następnie uroczysta Msza św. o godz. 18.00 a po niej Agapa.
  2. W środę przypada wspomnienie św. Krzysztofa. Jest to dzień imienin Ks. Bpa Ordynariusza. W naszych modlitwach pamiętajmy o czcigodnym solenizancie. W dniu tym na Mszy św. wieczorowej będziemy modlić się w intencjach obrony życia a po niej błogosławić pojazdy.
  3. W sobotę w Domu Bł. Ks. A. Rewery odbędzie się konferencja poświęcona osobom o. Wojciecha Szlenzaka kapelena AK i ks. Zygmunta Niewadziego pielęgnującego pamięć ofiar bitwy pod Pielaszowem, jest ona organizowana przez IPN w Kielcach i naszą parafię. Początek o godz. 16.00
  4. W niedzielę po Mszy Świętej Wieczorowej (ok. godz. 18.45) w naszej świątyni wystąpi Chór Męski Towarzystwa Śpiewaczego „Lira” im. Stefana Wasiaka w Warszawie z Koncertem Muzyki Sakralnej dyrygent: Marcin Cmiel. Zapraszamy wstęp wolny.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!