VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

13.05.2018

  1. Z wtorku na środę będziemy przeżywać Jerycho Różańcowe związane z rocznicą 200-lecia naszej diecezji. Naszymi modlitwami będziemy obejmować intencje naszej diecezji, III Synodu Diecezji Sandomierskiej, Rodzin, dzieci i młodzieży oraz wspólnoty parafialnej. Naszą modlitwę rozpoczniemy we wtorek (15 maja) na Mszy św. o godz. 18.00. Zakończymy je we środę podczas Mszy św. wieczorowej. (Plan)
  2. We wtorek na Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy polecać w naszych modlitwach Ks. Tadeusza i ks. Proboszcza z okazji 25 rocznicy święceń kapłańskich.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 i spotkanie zaprasza grupa św. Ojca Pio.
  4. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klas III z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii św. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę od godz. 17.00.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17.30.
  6. Caritas Diecezji Sandomierskiej ogłasza nabór do udziału w projekcje pod nazwą: „Darem serca się dzielimy!” Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się wszystkie osoby zainteresowane, po 60 roku życia, mieszkające na terenie Diecezji Sandomierskiej.Zapisy w budynku Sandomierskiego Centrum Obsługi Turystycznej przy ul. Opatowskiej 10 w Sandomierzu, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00. Rekrutacja trwa od 1 do 22 czerwca br.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!