V NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17.30.
  3. W czwartek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
  4. Czwartkowa adoracja Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ w maju będzie rozpoczynać się o godz. 16.30.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godziny 17.00, natomiast chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godziny 8.30.
  6. W najbliższy piątek zapraszamy młodzież klas pierwszych i drugich gimnazjum na kolejne spotkanie formacyjne przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania. Rozpoczęcie o godz. 18.00 Mszą świętą.
  7. W dniach 12-13 maja jest organizowana z naszej parafii pielgrzymka do bieszczadzkich sanktuariów. Koszt 140zł. Więcej informacji i zapisy u ks. Marka Kulińskiego lub w zakrystii.
  8. We wtorek, 1 maja, będziemy przeżywali w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu zakończenie Jubileuszu Młodych, który jednocześnie wpisuje się w Dzień Otwartej Furty dla Przyjaciół naszego Seminarium. Dzień ten rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych wraz z duszpasterzami.
  9. W sobotę 5 maja 2018 r. z racji 200-lecia Diecezji Sandomierskiej będziemy przeżywać Jubileusz Ludzi Pracy Rzemieślników i Przedsiębiorców. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00 Mszą świętą w Bazylice Katedralnej, a po niej w Domu Katolickim będzie miało miejsce spotkanie, na które serdecznie zapraszamy.
  10. Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Sandomierzu w dniach od 1 maja do 16 sierpnia br. organizuje konkurs pt.: „Rodzinne Pielgrzymowanie”. Regulamin konkursu i mapka Sanktuariów: Duszpasterstwo Rodzin 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!