IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dzisiaj o 17.15 zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Sandomierzu.
  3. Jutro przypada uroczystość św. Stanisława – głównego Patrona Polski i diecezji. Zapraszamy na  Mszę św. godz. 18.00 w intencji Ks. Stanisława z okazji jego imienin.
  4. 12 maja – w piątek – na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić przez wstawiennictwo bł. ks. Antoniego Rewery.
  5. 13 maja odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Autokarowa do Sulisławic. Wyjazd o godz. 10.00. Więcej informacji u ks. Marka.
  6. Sandomierskie Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się w dniu 13 maja br., w 100-lecie Objawień Fatimskich. Rozpocznie się w katedrze o godz. 20.00  nabożeństwem majowym do Najświętszej Maryi Panny i następnie procesja na Rynek Starego Miasta pod Figurę Niepokalanej, gdzie zakończy się Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy do udziału w tym Nabożeństwie wszystkich sandomierzan, dorosłych, młodzież i dzieci ze świecami, lampionami czy pochodniami.
  7. Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły w poniedziałek 15 maja w godzinach od 10:00 do 13:00. Wszystkich absolwentów szkół podstawowych i gimnazjum zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną na stronie szkoły. 
  8. Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na koncert amerykańskiego chóru Purdue Varsity Glee Club, który odbędzie się w czwartek 18 maja ok. godz. 18.15, bezpośrednio po Mszy Św. w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu. Udział w koncercie jest bezpłatny.
  9. Wspólnota Neokatechumenalna zaprasza na katechezy głoszone na Rynku Starego Miasta w godzinach od 16.00 do 18.00 w najbliższe niedziele maja, do 21 maja włącznie.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd