XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy Koła Żywego Różańca na zmianę tajemnic o godz. 17.15.
  2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej każdego dnia na godz. 17.30.
  3. W czwartek przypada w naszej parafii odpust ku czci św. Franciszka. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7.00 i 18.00 - suma odpustowa.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godziny 8.30.
  5. W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy polecać w modlitwach s. Faustynę – naszą organistkę w dniu jej imienin. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Solenizantce. Po Mszy św. w piątek odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  6. Rozpoczęliśmy prace na dziedzińcu kościoła mające na celu renowacje Stacji Dróg Krzyżowych, aby to było możliwe najpierw musimy odwonić mury i dziedziniec. Następnie zostanie odnowiona alejka a po niej Droga Krzyżowa. Dziękujemy za ofiary składane na ten cel.
  7. W pierwszą sobotę października (tj. 6 października), odbędzie się VIII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Tarnobrzegu. Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnym pielgrzymowaniu– zapisy w zakrystii.
  8. W niedzielę (7 października) rozpoczyna się Dekanalny kurs przedmałżeński w Parafii Chrystusa Króla w Sandomierzu. Początek o godz. 17.00.
  9. 7 października br. przypada 1 rocznica śmierci ks. Biskupa Wacława Świerzawskiego. Zapraszamy na Mszę św. w Bazylice Katedralnej o godz. 17.30.
  10. W dniach 19-21 października odbędzie się pielgrzymka do Sanktuarium Królowej Rodzin w Wambierzycach. W planie przewidziane jest zwiedzanie Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy oraz Św. Jacka w Legnicy. Koszt 300 zł. Szczegółowe informacje i zapisy u Ks. Marka Kulińskiego.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is a Joomla Security extension!