II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na „Afrykę”.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.00. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godz. 8.30. W przyszłą niedzielę zapraszamy Koła Żywego Różańca na zmianę tajemnic o godz. 16.45.
  3. W piątek na Mszę św. i spotkanie po Eucharystii zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.
  4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. Natomiast Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.00. Trzecia Sandomierska Droga Stacyjna w parafii Księży Pallotynów w piątek o godz. 17.00.
  5. Rekolekcje Wielkopostne Kół Żywego Różańca Diecezji Sandomierskiej odbędą się w dniach od 2 – 4 marca w Diecezjalnym Ośrodku Turystyki i Formacji Chrześcijańskiej "Augustianum" w Radomyślu nad Sanem. Koszt 110 zł. Więcej informacji w zakrystii.
  6. Od przyszłej niedzieli Panie z naszego „Caritasu” będą rozprowadzać Baranki Wielkanocne. Uzyskane środki finansowe będą przeznaczone na pomoc osobom chorym i starszym. Również przed ołtarzem bł. ks. Antoniego Rewery będzie wystawiony kosz na dary dla potrzebujących.
  7. W dniu 3 marca obchodzić będziemy Jubileusz Nauczycieli, Wychowawców i Katechetów z racji 200-lecia Diecezji Sandomierskiej. Zapraszamy Dyrekcje Szkół, Nauczycieli, Wychowawców i Katechetów na Msze św. godz. 10.00 w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu pod przewodnictwem ks. bpa Krzysztofa Nitkiewicza. Po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się Konferencja w Domu Katolickim.
  8. W najbliższą niedzielę członkowie sandomierskiego Strzelca z ramienia Fundacji Niezłomni im. mjr Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” będą prowadzić kwestę na „Ekshumacje i identyfikację Żołnierzy Wyklętych.
  9. Caritas Diecezji Sandomierskiej jako Organizacja Pożytku Publicznego zwraca się do ludzi dobrej woli o przekazanie 1% należnego podatku na jej rzecz poprzez podanie nazwy i numeru KRS 0000213751. Więcej informacji na stronie internetowej i na ulotkach.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!