Ministranci i kandydaci na lektorów2017

Przedpołudnie tegorocznej Uroczystości Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata upłynęło w naszej parafii pod znakiem dwóch ważnych wydarzeń. Na Mszy św. o godz. 10.00 kandydaci do bierzmowania pod przewodnictwem ks. Marka Kulińskiego publicznie wyrazili swoje otwarcie na przyjęcie darów Ducha Świętego. Natomiast na Mszy św. o godz. 11.15 miało miejsce włączenie do Liturgicznej Służby Ołtarza nowych członków i kandydatów, których przygotował ks. Marek Bednarz. Nasza parafialna grupa posługujących przy ołtarzu zwiększyła się o czterech ministrantów i czterech kandydatów na lektorów. Gratulujemy dzisiejszych wydarzeń Ministrantom, Lektorom, Młodzieży, Rodzicom i Księżom opiekującym się wspomnianymi grupami. wiecej zdjęć w galerii

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!