XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W przyszłą niedzielę  na Mszy św.  o godz. 11.15 poświęcimy różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Natomiast na godz. 17.15 zapraszamy Koła Żywego Różańca na zmianę tajemnic i nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  2. Jutro na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencjach obrony życia.
  3. W czwartek  przypada dzień imienin Ks. Bpa Seniora Wacława Świerzawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o Czcigodnym Solenizancie.
  4. W piątek obchodzimy wspomnienie świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Święty Michał jest patronem kościoła seminaryjnego. Ksiądz Rektor zaprasza na Msze św. odpustową o godz. 11.00.
  5. Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Diecezji Sandomierskiej zaprasza na Dekanalny Dzień Skupienia dla Małżeństw w dniu 30 września w parafii św. Pawła w Sandomierzu. Początek spotkania o godz. 10.00. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.
  6. W środę - 4 października – we wspomnienie św. Franciszka zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 podczas której będziemy dziękować Bogu za dar osoby bł. ks. A. Rewery w 75. Rocznicę jego męczeńskiej śmierci oraz za 70 lat posługi Sióstr ze Zgromadzenia Córek św. Franciszka Serafickiego w naszej wspólnocie parafialnej.
  7. W pierwszą sobotę października - 7 października - odbędzie się VII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Bogorii k/ Staszowa. Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnym pielgrzymowaniu– zapisy w zakrystii.
  8. Wydział Zamiejscowy KUL w Stalowej Woli informuje, że prowadzi studia na następujących kierunkach: Inżynieria materiałowa, Inżynieria środowiska, Pedagogika, Praca socjalna i Prawo. Zapraszamy do skorzystania z oferty uczelni. Więcej informacji znaleźć można w Internecie pod hasłem „KUL Stalowa Wola”.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!