BożeCiało2017Tradycją poprzednich lat ulicami naszego miasta przeszła procesja Eucharystyczna Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Rozpoczęła się Mszą św. w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, której przewodniczył ks. Bp K. Nitkiewicz, a homilię wygłosił ks. Marek Kuliński. Procesja przeszła ul. A. Mickiewicza i zakończyła się przy Seminarium Duchownym. Tradycyjnie nasza Parafia przygotowała ołtarz przy Cmentarzu Katedralnym. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przygotowali tegoroczny ołtarz i pomogli przy organizacji uroczystości.

więcej zdjęć w galerii

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd